Genel

Ünlüler saç bakımları için ne kadar harcıyor?

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Ünlüler saç bakımları için ne kadar harcıyor? konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Ünlüler saç bakımları için ne kadar harcıyor? ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

unlu sac kesim glr

Hollywood yıldızları ışıltılı yaşamları ve abartılı harcamalarıyla dikkatimizi çekmeye devam ediyorlar. Hemen hemen her ay farklı bir model ve saç rengiyle karşımıza çıkan oyuncular zaman zaman takipçileri tarafından eleştiriliyor zaman zaman da beğeni topluyorlar.

Peki Jennifer Aniston, Rihanna ve Gwyneth Paltrow gibi saçlarıyla dikkat çeken isimler bunun için ne kadar harcıyorlar? Cevabı kadinlarkulub.com’da…

gwyneth paltrow sari sac glr

8. Gwyneth Paltrow – 650 $

Sarı sağlıklı saçlarıyla saç konusunda en beğenilen isimlerden biri olan Paltrow, saç tasarımcısı David Babaii’yla çalışıyor. Babaii, kesim, dış boyası ve röfle için 650 dolar alıyor.

reese witherspoon dalgali sac glr

7. Reese Witherspoon – 700 $

Dalgalı saçlarıyla pek çok kişiye ilham veren güzel oyuncu 700 dolarlık saç kesimiyle listede dokuzuncu sırada. Saç boyası konusunda uzman olan Lorri Goddard-Clark’la çalışan Witherspoon, sık sık Los Angeles’da bulunan Goddard-Clark at Prive salonunda görüntüleniyor.

jennifer lopez kumral sac glr

6. Jennifer Lopez – 750 $

Bal rengi saçlarıyla her zaman dikkat çeken Jennifer Lopez, Victoria’s Secret mankenlerinin de saçlarını yapan Küba doğumlu Oribe’le çalışıyor. Lopez, Oribe’in sahip olduğu salonda her hafta bakım yaptırıyor ve bunun için 750 doları cebinden çıkartıyor.

jennifer aniston sari uzun sac unlu glr

5. Jennifer Aniston – 920 $

Hollywood dünyasındaki en sağlıklı saçlara sahip olan Jennifer Aniston gibi görünmek istiyorsanız 920 doları cebinizden çıkartmanız gerekiyor. Hem saç kesimini hem de boyasını Beverly Hills’de güzellik salonu olan Chris McMillan’e emant eden Aniston’ın ödediği para boşa gitmiyor gibi görünüyor.

anne hathaway kisa sac unlu glr

4. Anne Hathaway – 1200 $

Rolü için uzun saçlarına ani bir şekilde veda ederek bizi üzen Anne Hathaway, bunun için fazlasıyla para ödemiş gibi görünüyor. Anjelina Jolie ve Ashley Greene gibi yıldızi isim saçlarını yapan Ted Gibson’la çalışan oyuncu sağlıklı saçlara sahip olmak için 1200 doları gözden çıkartıyor.

rihanna uzun dalgali sac unlu glr

3. Rihanna – 2000 $

Bugüne kadar nerdeyse bütün renkleri ve saç kesimlerini deneyen Rihanna, bütün bu işlemlere rağmen sağlıklı saçlarını 2000 dolarlık ilgiye borçlu. Her hafta saç tasarımcısı Ursula Stephen’ı gören güzel şarkıcı güzel saçlarıyla bizş kıskandırıyor.

michael douglas sac unlu glr

2. Michael Douglas – 6000 $

Hollywood’un en iyi aktörleri arasında gösterilen Michael Douglas saç kesimine özen gösteren erkekler arasında yer alıyor. Her hafta düzenli oalrak bakıma giden Douglas, 25 yaşında oynadığı bir rol için saçlarını bugünun parasıyla 6000 dolara kestirmişti.

david beckham sac unlu glr

1.David Beckham – 6000 $

Şarap gibi yıllar geçtikçe daha da güzelleşen David Beckham, bakıma olan düşkünlüğüyle tanınıyor. Her hafta saç bakımına giden Beckham, bunun için 6000 doları gözden çıkartıyor.

gelin saci

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat