Alışveriş

Victoria’s Secret’ın iç çamaşırı mağazası İstanbul’a geliyor

Victoria’s Secret’ın iç çamaşırı mağazası İstanbul’a geliyor ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Victoria’s Secret’ın iç çamaşırı mağazası İstanbul’a geliyor hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

victorias secret defile mkl

Evet, sonunda beklediğimiz haber geldi: Victoria’s Secret ilk iç çamaşırı mağazasını İstanbul’a açıyor. Yaklaşık iki sene önce sadece kozmetik ürünlerini sattığı mağazasını Nişantaşı City’s’de açmıştı. İç çamaşırı koleksiyonunun satılacağı ilk mağaza Acıbadem’deki Akasya AVM’de olacak. Bahar aylarında açılması planlanan mağazada Bombshell, Very Sexy, Dream Angels ve Sexy Little Things de dahil olmak üzere en çok ilgi gören koleksiyonlarını satışa çıkartacak olan Victoria’s Secret, kozmetik ürünlerine de yer verecek.

Bahar aylarında İstanbul’da açılması beklenen Victoria’s Secret’ın meleklerinden Türkiye’ye bir de mesaj var:

Victoria’s Secret’ın iç çamaşırı mağazası İstanbul’a geliyor hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat