Genel

Yeni bir kozmetik markası: NOTE

Yeni bir kozmetik markası: NOTE hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

note yeni urun makyaj guzellik nihat odabasi mkl

Geçtiğimiz günlerde çok canlı, çok heyecanlı bir lansmana katıldık. Kozmetik deneyimi çok eskilere dayanan bir ekibin güç birliğinden doğan NOTE, rengarenk ve sınırsız çeşitliliği sahip kaliteli ürünlerin uygun fiyata tüketiciye sunulmasını hedefliyor.

NOTE kampanyasının yüzü Nihat Odabaşı. Türkiye’nin en önemli fotoğrafçılarından biri olan Nihat Odabaşı bu kez kampanyayı çekmek yerine kampanyanın yüzü olmuş. Bu ayrı zamanda bir ilk: Türkiye’de ilk kez bir erkek, kozmetik markası yüzü olarak kullanılıyor.

Günlük yaşamın sadeliği ya da şık gecelerin renkliliği… NOTE’da çok geniş bir ürün yelpazesi var. Siyah ve düz hatlı ürün ambalajları ile her kadının çantasında özenle taşımak isteyeceği şık aksesuarlar olmak istemişler. Mayıs ayı itibariyle zincir kozmetik ve kişisel bakım mağazalarında satılacak.

Yeni bir kozmetik markası: NOTE ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Yeni bir kozmetik markası: NOTE konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat