Genel

Zen Pırlanta’dan Sevgililer Günü’ne özel davet

Zen Pırlanta’dan Sevgililer Günü’ne özel davet hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

zen pirlanta davet mkl

Zen Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş’in Şükran Güzeliş’in 14 Şubat Sevgililer Günü için verdiği özel davet Gül Gölge Saygı, Sanem Tezman, Ayşe Kucuroğlu ve Siren Ertan Çarmıklı gibi cemiyet hayatının tanınmış pek çok ismini bir araya getirdi. Zen Akmerkez mağazasında gerçekleşen davette, katılımcılar mücevher danışmanı Şebnem Balkan tarafından hazırlanan “Aşk ve Pırlantanın 700 Yıllık Öyküsü” isimli sunumu büyük bir keyifle dinlediler.

Sunumun yanı sıra dergi ve gazete yazarı Pelin Kaya’nın Zen Pırlanta koleksiyonlarından seçtiği tasarımları da yakından inceleme fırsatı bulan davetliler, Sevgililer Günü için hazırlanan özel bölümü de gezdiler. Davetliler “Pelin Kaya’nın Seçtikleri” bölümünde sergilenen siyah ve beyaz pırlantanın pembe altınla buluştuğu tasarımlara, kalp, yıldız, sonsuzluk gibi figürlerden oluşan kolye ve bilekliklere dek geniş seçenek arasından kendilerine ve sevdiklerine Sevgililer Günü hediyesi seçtiler.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Zen Pırlanta’dan Sevgililer Günü’ne özel davet ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat