Ana Sayfa / Hediye / Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı!

Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı!

Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı! ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı! hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı! konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

mutlu cift sonbahar mkl

En güzel hatıralar hiç kuşkusuz en eski olanlardır. Sevdiklerinize onlarla çekilmiş yıllar öncesine ait fotoğraflardan bir fotokitap hazırlayıp, hatıralar gibi ilişkilerinizin de yaşlanmadığını göstermek ister misiniz?

Sevgilinize ya da eşinize olan aşkınızı anlatmak için birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı, seçtiğiniz ya da kendi yazdığınız şiirlerle taçlandırmaya ne dersiniz? Afillikitap‘ta onun için hazırlayacağınız fotokitabı şiirlerle zenginleştirebilir, ona hediyelerin en özelini sunabilirsiniz veya dostlarınıza onlarla çekilmiş en güzel fotoğraflarınızla güzel bir sürpriz de yapabilirsiniz.

15 Kasım 2013 tarihine kadar Afillikitap’ta fotokitabınızı oluşturup Facebook’ta #afillikitap hashtag’i, Twitter’da @afillikitap mention’ı ile paylaşın, hem herkes görsün hem de bir kopyasına kargo ücreti dahi ödemeden, ücretsiz olarak sahip olun.

Afillikitap.com

Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı! başlıklı makalemizin sonuna geldik..Afillikitap’tan hediye kazanma fırsatı! ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Bunu Baktınız mı?

Her gün daha az para harcamanıza yardımcı 17 basit yol

Hepimiz daha az para harcamak ve tasarruflarımızı attırmak istiyoruz. Ancak bunu yapmak her zaman kolay olmuyor. Özellikle hoşumuza giden bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir