Ana Sayfa / Hediye / Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı

Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı

Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

166671467 thinkstock anne cocuk ders odev ogrenci mkl

Öğretmenler Günü hediyesine karar veremeyen ve aynı zamanda öğretmenine hiç unutamayacağı bir hediye vermek isteyen minikler için bir kampanya hazırlayan Afillikitap, 20 Kasım 2013 tarihine kadar Afillikitap’tan “OGRETMENIM” kupon kodu ile yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL hediye ediyor.

Afillikitap’ın en büyük farkı, fotokitabınızı hazırlamak için bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize gerek kalmaması. Tamamen online çalışan bir program olduğu için hazırlamaya başladığınız fotokitabı, kaldığınız yerden devam ederek farklı bilgisayarlarda da tamamlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun öğretmeniyle olan fotoğraflarından, onun sözleriyle çok özel bir fotokitap hazırlayarak, en unutulmaz Öğretmenler Günü hediyesini siz verebilirsiniz.

Afillikitap’ta sadece bilgisayarınızdaki değil Facebook, Instagram, Picassa gibi farklı sosyal ağlardaki fotoğrafları da aynı albüm içinde bir araya getirebilir, dilerseniz Facebook’ta ya da Twitter’da e-kitap olarak paylaşabilir veya e-posta olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Afillikitap.com

Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Afillikitap’tan Öğretmenler Günü fırsatı hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Her gün daha az para harcamanıza yardımcı 17 basit yol

Hepimiz daha az para harcamak ve tasarruflarımızı attırmak istiyoruz. Ancak bunu yapmak her zaman kolay olmuyor. Özellikle hoşumuza giden bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir