Ana Sayfa / Hediye / Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri

Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri

Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

marley hoparlor mkl

Gücünü mesleğinin ustası Bob Marley’den alan Marley markası yarattığı her üründe aynı ustalığı hedefliyor. Müzisyenler yardımıyla geliştirilen bas ve tizin uyumuyla her enstrüman ve sesin optimum seviyede duyulması için tasarlanan ürünler aynı zamanda Bob Marley’in zamansızlığına uygun olacak ve zorlu yaşam koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor.

Yüksek ses kalitesi ve ilginç tasarımının yanı sıra “çevre dostu” özelliğiyle ön plana çıkan kulaklık ve hoparlörler, REWIND™ adı verilen Marley patentli %30’u kenevir, %30’u organik pamuk ve %40’ı geri dönüştürülmüş plastik şişelerden (RPET) elde edilen kumaşların kullanımı ile üretiliyor. Geri kazanılmış derinin de kullanıldığı teknolojik ürünler, Bob Marley ruhunu yaşamak isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ayrıca müzikseverlere alınabilecek güzel bir hediye seçeneği olan Marley marka hopörler ve kulaklıklarla, Marley Ailesi tarafından kurulan 1Love Vakfı’na katkı sağlayarak, gençlik, müzik, çevre ve spor alanında yapılan sosyal sorumluluk projelerine destek de verebilirsiniz.

Fiyatları 69 TL ile 999 TL arasında değişen Marley markalı kulak içi ve kulak üstü kulaklık ve hoparlörleri mobicom.com adresinde veya Vakkorama mağazalarında bulabilirsiniz.

Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri başlıklı makalemizin sonuna geldik..Bob Marley ruhu taşıyan çevre dostu müzik ürünleri ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Bunu Baktınız mı?

Her gün daha az para harcamanıza yardımcı 17 basit yol

Hepimiz daha az para harcamak ve tasarruflarımızı attırmak istiyoruz. Ancak bunu yapmak her zaman kolay olmuyor. Özellikle hoşumuza giden bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir