Ana Sayfa / Makyaj / Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal kaş doldurma nasıl yapılır?
Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal kaş doldurma nasıl yapılır?
Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal kaş doldurma nasıl yapılır?

Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal kaş doldurma nasıl yapılır?

Seyrek ve ince kaşlarınızı makyaj tekniklerini kullanarak daha gür ve doğal gösterebilirsiniz. Son zamanlarda kalın ve doğal kaş modası dünyayı ele geçirmiş durumda, birçok ünlü isim kaşlarını almıyor ve olduğu gibi bırakıyor. Ne yazık ki herkes doğuştan gür ve doğal kaşlara sahip değil, ama endişelenmeyin birkaç ufak makyaj tüyosu ile doğal görünümlü ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz! İşte doğal kaş doldurma yöntemleri…

KALEM

Kaşlarınızı doldurmak için saç renginize benzer sivri ince uçlu bir kaş kalemi ile kaşlarınızı çizebilirsiniz. Koyu ya da açık renk tercih ederek kaşlarınızda yoğunluğu kolayca arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Diğer ucunda fırça olan kalemleri seçmek işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır. Boyadığınız kaşarınızı fırça ile tarayarak daha doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

KAŞ FARI

Seyrek veya açık renkli kaşlar için en ideal seçim kaş farı ile doldurmak olacaktır. Kaşlarının dibinden kalın, dolgun ve daha belirgin görünen bir gölge oluşturun. Bir koyu bir açık renk içeren paletleri seçin ve açılı fırça yardımıyla uçları koyu renk ile boyayın böylece daha yoğun görünümlü bir kaş elde edeceksiniz.

POMAD

Kaşların dokusunu vurgulamak için kullanabileceğiniz bir yöntem. Açılı ve kısa bir fırça ile kaşlarınızın arasına çizgi çizer gibi atışlar yapın ve kaş kemerinizi hafifçe doldurun. Ürünün kalıcılığını artırmak için makyaj sabitleyici kullanabilirsiniz.

KAŞ MASKARASI

Kaş maskarası daha incelikli bir görünüm elde etmek için kaşları sabitler. Ayrıca diğer ürünleri kullanıp son dokunuş olarak da kaş maskarasını tercih edebilirsiniz.

 

Bunu Baktınız mı?

Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal görünümlü kaş nasıl yapılır?

Kaş doldurma yöntemleri nelerdir doğal görünümlü kaş nasıl yapılır?

Doğal kaş makyajı nasıl yapılır merak edenler için elmaelma.com Editörü Elif Kaya kaş doldurma videosu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir