Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Troya 17 Şubat’ta Arena’da!

Troya 17 Şubat’ta Arena’da!

Şuanda Troya 17 Şubat’ta Arena’da! konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Troya 17 Şubat’ta Arena’da! ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

troya

Gösteri, etkileyici öyküsü ve koreografisinin yanı sıra, görkemli kostüm ve dekorları ile de seyirciyi bir kez daha büyüleyecek. Mekan, kurulduğu günden bu yana ilk kez spor aktiviteleri dışında bir sanat gösterisine kapısını açacak.

TROYA 17 Şubat Cuma akşamı FunOrg organizasyonuyla Ülker Sports Arena’da sahnede olacak. Biletler Biletix’te satışta…

Ülker Sports Arena Troya Gösterisi / 17 Şubat

Gösteri 9 metre yüksekliğindeki Troya atı, 150 adet robot ışık ile seyirciyi 2,5 saatliğine binlerce yıl öncesine taşıyacak. Troya gösterisindeki kostümlerin toplam ağırlığı 2,5 ton! 450 çeşit kumaştan hazırlanan kostümler için 12.000 metre kumaş kullanıldı.

Troya 17 Şubat’ta Arena’da! hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Troya 17 Şubat’ta Arena’da! hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir