Ana Sayfa / Hediye / Yılbaşı alışveriş şenliği başlıyor!

Yılbaşı alışveriş şenliği başlıyor!

Şuanda Yılbaşı alışveriş şenliği başlıyor! konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Yılbaşı alışveriş şenliği başlıyor! ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

alisverissenligi bonubon yilbasi

Bonubon.com yılbaşı alışverişini özel bir atmosferde yapmak ve aradığı her şeyi bir arada bulmak isteyen üyelerine bir alışveriş şenliği düzenliyor. Seçkin 100 markanın katılacağı “Yılbaşı Alışveriş Şenliği” 3 Aralık 2013 Salı günü, saat 10.30-21.00 arasında, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Etkinlikte Armani Jeans, Porsche Design, Capritouch, Agatha, Riviera Maison, Selamlique, Godiva, Fenix, Bee Goddess, Jacadi, Tumi, Tartine et Chocolat gibi markaların yanı sıra dinlenme alanında Dolce ve Doors Akademi catering hizmetleri bulunacak.

Müzik seçiminden kullanılan dekora kadar, her köşesinde iyi düşünülmüş farklı bir öneri ile karşılaşacağınız etkinlikte, tüm sevdikleriniz ve yakınlarınız için özel bir hediye bulmanız mümkün. Üstelik yılbaşı hediye alışverişinizi son dakikaya bırakmadan tüm hediyeleri bir günde tamamlayabilirsiniz.

“Yılbaşı Alışveriş Şenliği”nde kapı giriş ücretlerinden elde edilen gelir Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanacak.

Yılbaşı alışveriş şenliği başlıyor! hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Bunu Baktınız mı?

Her gün daha az para harcamanıza yardımcı 17 basit yol

Hepimiz daha az para harcamak ve tasarruflarımızı attırmak istiyoruz. Ancak bunu yapmak her zaman kolay olmuyor. Özellikle hoşumuza giden bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir