Ana Sayfa / Kitap / 2013 yılının en çok okunan kitapları

2013 yılının en çok okunan kitapları

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda 2013 yılının en çok okunan kitapları konusunu okuyorsunuz.Sitemizde 2013 yılının en çok okunan kitapları ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

marilyn monroe kitap glr

2013 edebiyat açısından oldukça bereketli bir yıldı. Ece Temelkuran’dan Canan Tan’a, Dan Brown’dan Yılmaz Özdil’e pek çok sevilen yazar, okuyucularını merakta bırakmadı, yeni kitaplarını yayınladı ve eserleri en çok okunanlardan oldu.

İşte kadinlarkulub.com’da, 2013’ün en çok okunan 10 kitabı…

hasret canan tan kitap glr

Hasret
“Hasret”, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet öncesi döneme uzanan, gerçek yaşamdan alınmış kırık bir aşkın ve ömür boyu süren hasretin öyküsü.

Lozan Antlaşması’nın öncesinde imzalanan Mübadele Sözleşmesi, bir buçuk milyona yakın insanı yerlerinden yurtlarından ederken, geride parçalanmış hayatlar, boynu bükük aşklar ve nesiller boyu sürecek hasret hikâyeleri bırakacaktır.

Hasret
Canan Tan
Doğan Kitap
Fiyatı: 22 TL

ece temelkuran kitap glr

Düğümlere Üfleyen Kadınlar
Bir kadının kalbini fena kırmış bir adam… O adamı öldürmek için çölü geçmeyi göze almış dört kadın…

“Düğümlere Üfleyen Kadınlar” bir yolculuk romanı. Ne kadar sevilse de tamir olmayan o yaralı coğrafyada, Ortadoğu’da geçiyor. Saraylar devrilip, meydanlar dolarken sorular kalıyor geriye. Her yola en az bir soruyla çıkılır çünkü: Bir kadın ya da bir ülke nasıl sevilir sahiden?

Düğümlere Üfleyen Kadınlar
Ece Temelkuran
Everest Yayınları
Fiyatı: 20 TL

karatay diyet kitap glr

Karatay Diyeti (Bilimsel Gerçeklerle Kilo Vermenin ABC’si)
Prof. Dr. Canan Karatay’ın ilk kitabı “Karatay Diyeti”, 2013’te yayınlanmamasına rağmen yıl boyunca en çok satanlar listesinden inmedi.

İlgi görmesini, klasik bir diyet kitabı gibi olmamasına borçlu. “Kibrit kutusu”, “iki yemek kaşığı” gibi ölçülerle insanları strese sokmuyor. Bir yaşam biçimi öneriyor insanlara. Yıllardır pazarlanan beslenme klişelerine savaş açıyor.

Karatay Diyeti (Bilimsel Gerçeklerle Kilo Vermenin ABC’si)
Canan Efendigil Karatay
Hayykitap
Fiyatı: 12 TL

bir psikiyatristin gizli defteri gary small gigi vorgan kitap glr

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri
Psikiyatriyle ve insan beyni üstüne çığır açıcı araştırmalarla geçen otuz yıl içinde Dr. Small inanılması zor pek çok vaka görmüş. Şimdi ofisinin kapılarını açmaya ve kariyerinin en gizemli, ilginç ve tuhaf hastalarını anlatmaya hazır.

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri
Gary Small – Gigi Vorgan
NTV Yayınları
Fiyatı: 20 TL

livaneli kardesimin hikayesi kitap glr

Kardeşimin Hikayesi
Modern bir “Binbir Gece Masalı” olarak nitelendirilen “Kardeşimin Hikayesi”, sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlıyor.

“Kardeşimin Hikayesi”, aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir kitap.

Kardeşimin Hikayesi
Zülfü Livaneli
Doğan Kitap
Fiyatı: 19 TL

son oyun ahmet altan kitap glr

Son Oyun
Son Oyun, kitapları pek satmayan bir yazarın küçük bir kasabaya gitmesi ve orada bir cinayet işlemesini ekseninde gelişen olayları anlatıyor.

Gerçekliğinden emin olamayacağı bir kuşkuya kapılıp bir anlık çaresizlikle cinayet işleyen, kaçmak yerine onu bu noktaya getiren tesadüfleri tek tek hatırlayarak tanrı ile hesaplaştığı uzun bir gecenin hikayesini anlatan kitap, özellikle kadın erkek ilişkileri, kasabadaki iktidar çatışmaları üzerinde duruyor.

Son Oyun
Ahmet Altan
Everest Yayınları
Fiyatı: 20 TL

dan brown cehennem kitap glr

Cehennem
Dan Brown tutkunları 2013’te de yazarlarına sadık kaldı ve yazarın kitabını en çok okunanlar arasına sokmayı başardı.

Robert Langdon serisinin dördüncü kitabı olan “Cehennem”, Floransa’da başlayıp İstanbul’da biten gerilim dolu bir roman.

Cehennem
Dan Brown
Altın Kitaplar
Fiyatı: 28 TL

beraber yuruduk biz bu yollarda yeni cikan kitaplar ekim 2013 glr

Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda
Hürriyet gazetesi köşe yazarı Yılmaz Özdil, “Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda” kitabı ile 2002’den günümüze kadar geçen 11 yılı sorguluyor.

“Beş gazetenin arşivinden 460 bin sayfa taradım. Sırf arşiv taraması 1,5 senemi aldı. ‘İsim Şehir Hayvan’ ve ‘İsim Şehir Bitki’ gibi köşe yazılarımdan derleme değil… Sıfırdan yazıldı. 3 Kasım 2002’de başlıyor. Bugüne kadar geliyor. Çıraklık, kalfalık, ustalık diye üç bölümden oluşuyor.”

Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda
Yılmaz Özdil
Doğan Kitap
Fiyatı: 19 TL

grinin elli tonu kitap glr

Grinin Elli Tonu
Üçlemenin ilk kitabı olan “Grinin Elli Tonu”nda üniversite öğrencisi Anastasia Steele’nin genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey’le aralarında geçen erotik aşkın romanı.

“Grinin Elli Tonu”, 37 ülkede 70 milyon kopya satarak dünya çapında en çok satanlar listesinin tepesine oturmuştu. Film uyarlaması ise 1 Ağustos 2014’te vizyona girecek.

Grinin Elli Tonu
E.L. James
Pegasus Yayıncılık
Fiyatı: 25 TL

ayse kulin donus kitap yeni glr

Dönüş
“Dönüş”, aldatmanın, aldatılmanın, affetmenin, acıtan gerçeklerin romanı.

Derya’nın tam da hayatının yoluna girdiğini sandığı günlerde, önce annesinden gelen bir haber, ardından eski bir şapka kutusunda bulduğu mektuplar onu gerçeklerle yüzleşmeye zorlayacaktır.

Dönüş
Ayşe Kulin
Remzi Kitabevi
Fiyatı: 20 TL

160379509 thinkstock mutlu kadin dusunen dusunce soru huzun

Konuyla ilgili haberlerimiz

2013’ün en iyi 10 kırmızı halı elbisesi
kadinlarkulub.com geçen yıl ünlüler ne giydi tek tek değerlendirdi ve 2013’ün en güzel elbiseleri seçti.

2013’ün en beğenilen filmleri (yabancı)
2013’te vizyondan harika yabancı yapımlar geçti. Bazıları kalbimizi yerinden oynattı bazıları ise bizi hüzne boğdu. İşte, 2013’ün en beğenilen 10 yabancı filmi…

2014 Yılbaşı gecesi için en güzel elbiseler
Yılbaşı gecesinin harika geçmesi için hiç bir harcamadan kaçınmıyorsanız, birçok markanın koleksiyonundan derlediğimiz 2013-2014 sezonunun en güzel elbiselerini gözden geçirin.

2013 yılında ayrılan ünlüler
2013’ü ayrılıkla hatırlayacak olan dünyadan ve Türkiye’den ünlü çiftleri kadinlarkulub.com’da bir araya getirdik.

2013 yılının en çok okunan kitapları başlıklı makalemizin sonuna geldik..2013 yılının en çok okunan kitapları ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Bunu Baktınız mı?

Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı!

Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı! ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir