Kadın

2019 bulaşık makinesi modelleri ve fiyatları

Mutfakta harcadığımız zamanı yarıya indirip zamandan kazanmak isteyebilirsiniz. Özellikle içerisinde bulunduğumuz Kurban Bayramı döneminde, bulaşığın olduğundan daha fazla çıktığı gerçeğini düşünürsek, bulaşık makinelerini seçerken nelere dikkat etmeli, doğru kullanım şekilleri nasıldır ve 2019 bulaşık makinesi modelleri ve fiyatları nasıldır sorularına, içeriğimiz içerisinde yanıt bulduk. Temiz yıkama, programlama özellikleri, hacim alanları ve daha pek çok konu bulaşık makineleri için önemlidir. Detaylar haberimizde.

Evlerinizin en kıymetli beyaz eşyalarından biri olan bulaşık makineleri, mutfakta harcadığınızın zamanı en aza indirgemenizi de sağlar, mutfakta çok daha fazla vakit geçirmenize de sebep olur. Büyük bulaşıklar, kirli tabaklar, bardaklar, porselen takımları, cam eşyalar ve daha birçok parça, en güzel şekilde temizlenmeli ve üzerinde bıçak izi, leke izi vs. kalmamalı… Bu ayrıntı, özellikle içerisinde bulunduğumuz Kurban Bayramı döneminde daha ön plana çıkar. Süreyi daha da kısaltabilmek ve daha iyi bir performans  sağlayabilmek için doğru bir bulaşık makinesi seçmeniz gerekir. Doğru bir bulaşık makinesi alırken, önemsemeniz gereken bazı noktalar bulunur. Sizler için kullanışlı ve doğru bir bulaşık makinesinde bulunması gereken detayları ve ünlü markaların 2019 bulaşık makinesi modelleri ile fiyat aralıklarını listeledik. İşte bulaşık makineleri ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar:

ARÇELİK: 3.009 / 2.436 TL

BEKO: 3.091 / 2.249 TL

BULAŞIK MAKİNESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Bulaşık makinesi alırken renk ve model stilinden ziyade makinenin fonksiyonlarına ve işlevine önem vermeniz gerekir. Ancak mutfak dekorasyonu açısından da renk ve stil modellerine ayrıca yönelmek gerekir.

VESTEL: 2.849 TL

– Sepetlerin yüklenme miktarı önemlidir. Olduğundan fazla bulaşık yükleyecekseniz, sepetlerin kaldırma gücünün yüksek oluşuna önem gösterin. Ayrıca su sarfiyatını düşüren sensörlü modeller de en uygunlarından olacaktır.

BOSCH: 2.950 / 4.143 TL

– Otomatik makineler, kullanım açısından en kolay olan modellerdendir. Bununla birlikte sepet alanının esnek olması da mühimdir.

PROFİLO: 3.689 / 2.616 TL

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat