Kadın

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Demet Akalın’a telefon

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İstanbul- İzmir otoyolunu kullananlar arasındaydı. Akalın, otoyola olan hayranlığını sosyal medya hesabından paylaşmış ve otoyolu övmüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akalın’ı arayarak teşekkürlerini iletti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılışı yapılan İstanbul – İzmir otoyolunu kullandı. Akalın, bu seyahatinden dolayı yaşandığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi:

“2 saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol! Pahalı denildi de İtalya’da otobanlar adım başı para. Sadece bilginize.” Akalın, yazısına nazar boncuğu simgesi ve Türk bayrağı koymayı da ihmal etmedi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

Akalın’ın bu paylaşımı, yanıtsız kalmadı. Cumhurbaşkan’ı Erdoğan, Demet Akalın’ı arayarak teşekkür mesajlarını iletti. Akalın, bu anı, “3 gün üst üste rüyamda gördüm Cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin.” sözleriyle dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat