Ana Sayfa / Kadın / Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Demet Akalın’a telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Demet Akalın’a telefon

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İstanbul- İzmir otoyolunu kullananlar arasındaydı. Akalın, otoyola olan hayranlığını sosyal medya hesabından paylaşmış ve otoyolu övmüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akalın’ı arayarak teşekkürlerini iletti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılışı yapılan İstanbul – İzmir otoyolunu kullandı. Akalın, bu seyahatinden dolayı yaşandığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi:

“2 saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol! Pahalı denildi de İtalya’da otobanlar adım başı para. Sadece bilginize.” Akalın, yazısına nazar boncuğu simgesi ve Türk bayrağı koymayı da ihmal etmedi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

Akalın’ın bu paylaşımı, yanıtsız kalmadı. Cumhurbaşkan’ı Erdoğan, Demet Akalın’ı arayarak teşekkür mesajlarını iletti. Akalın, bu anı, “3 gün üst üste rüyamda gördüm Cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin.” sözleriyle dile getirdi.

Bunu Baktınız mı?

Doğal taşların anlamları nelerdir? Ev dekorasyonunda doğal taş modası

Ev dekorasyonlarında yeni trend, doğal taş modası. Evlere farklı bir görüntü kazandıran doğal taş modası; farklı bir hava oluşturabilmek için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir