Ana Sayfa / İlişkiler / Aşk cümleleri

Aşk cümleleri

Aşk cümleleri ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Aşk cümleleri hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

166188074 thinkstock ask mutlu cift iliski yaz kumsal glr

İlişkinin dinamizmini sağlayacak, sevgilinizle aranızdaki bağı güçlendirecek cümleleri biliyor musunuz?

“Seni seviyorum” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, bu söz var tabii ama hepsi bu kadar değil. Ağzınızdan çıktığında karşı tarafın ruhunu okşayacak, size olan sevgisini pekiştirecek başka cümleler de bulunduğunu unutmayın.

kadinlarkulub.com’da, ilişkiye olumlu katkı sağlayacak aşk cümlelerini bir araya getirdik.

yanak yanaga opusmek mutlu cift iliski glr

“Seninleyken kendimi çok iyi hissediyorum”
Size kendinizi iyi hisettirdiğini bilmek, sevgilinizin özgüvenini güçlendirecek ve size karşı, kendinizi daha da mutlu hissedeceğiniz davranışlar sergilemeye devam edecek.

154013369 thinkstock romantik romantizm cift iliski evlilik glr

“Nasıl bu kadar şanslı olabildim?”
Uzun süreli ilişkilerde, karşımızdaki kişinin sonsuza dek bizimle kalacağı rehavetine kapılırız. Oysa bu tarz cümleler, onun kıymetini bildiğinizi gösterir.

78774490 thinkstock seks iliski cift yatak evlilik glr

“Teşekkür ederim”
kadinlarkulub.com’da her fırsatta teşekkürün ilişkilerdeki değerinden söz ediyoruz. Sevgilinizin sizin için yaptığı herhangi güzel bir şeye teşekkür ederek karşılık vermek, onu takdir ettiğinizi göstermenin ve bu sayede güzel hareketlerin devamını sağlamanın en iyi yolu.

dv1654018 thinkstock evlilik mutlu iliski cift alindan opucuk romantizm glr

“Haklısın, özür dilerim”
Her zaman siz haklı olacak değilsiniz ya! Haksız olduğunuzda bunu kabul etmek, üzgün olduğunuzu dile getirmek, sizi itici olmaktan kurtarır, karşı tarafın gözünde daha değerli kılar.

110865483 thinkstock mutlu cift iliski flort ask evlilik glr

“Bu konuda çok iyisin”
Çok önemsiz bir konuda ya da büyük bir yetenek söz konusu olduğunda onu takdir ettiğinizi daima göstermelisiniz. Yeteneklerinin, sizin tarafınızdan beğenilmesi kendine güvenini artırır, bu da ilişkinize olumlu yansır.

mutlu cift iliski tatil glr

“Seninle çok eğleniyorum”
İlişkiniz ne kadar uzun süreli olursa olsun, sevgiliniz sizin için sıkıcı biri olmadığını, sizin ayaklarınızı yerden kesebildiğini bilmek ister. Bunu ona hatırlatmak önemli.

160589170 thinkstock romantik romantizm cift iliski evlilik glr

Bunu Baktınız mı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Sevgilinizden ayrıldınız aradan kısa ya da uzun bir vade geçti ve geri dönüş mü yapmak istiyorsunuz? Bir biçimde eski sevgilinizin ilgisini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir