Ana Sayfa / İlişkiler / Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Sevgilinizden ayrıldınız aradan kısa ya da uzun bir vade geçti ve geri dönüş mü yapmak istiyorsunuz? Bir biçimde eski sevgilinizin ilgisini geri çekip münasebetinize kaldığınız mekandan devam etmek isteyebilirsiniz. Pekala özlediğiniz ve size geri dönmesini istediğiniz sevgilinizi hangi yollarla geri kazanabilirsiniz?  “Biten bir bağa yine başlanmaz, benim için bittiyse geri dönüş yoktur.” diye düşünmüyor ve münasebetinize bir talih daha vermek istiyorsanız karşı tarafın ilgisini çekmek için neler yapabileceğinize gelin birlikte bakalım…

Karar Verin! Sahiden istiyor musunuz?

Uzun bir bağlantıdan çıkmış olabilirsiniz ya da birlikteliğiniz kısa sürmüşte olabilir. Ayrıldıktan sonra duygusal bir boşluğa ve arayışa girmeniz çok alışılagelmiş. Bu durumda kendinize dürüst olmalısınız. Onunla sahiden yine başlamak mı yoksa alışkanlığın devam etmesi isteği mi? Sahiden seviyor ve yine hayatınıza almak istiyorsanız o vakit harekete geçin.

Sabırlı olun…

Öncelikle her şeyin çabucak ve kolaylıkla gelişmesini beklemeyin. Kimilerimiz bu bahiste şanslı olabilir gelgelelim karşı tarafın gönülsüz olduğu durumlarda sabretmek çok değerli oluyor. Aceleci davranıp karşı tarafı sıkmak onun sizden daha çokça soğumasına neden olacaktır.

Yapılmış Günahları Unutun

Şayet kusur yapmış olan taraf sizseniz bunu kabullenin ve gururu bir kenara bırakın. Karşı tarafın yaptığı günahlar yüzünden ayrıldığınızı düşünüyorsanız ancak yeniden de geri dönmek istiyorsanız öncelikle bu durumu kabullenin. Sonuçta yine başlamak istiyorsunuz ve evvelden yapılan kusurları düşünerek kendinizi makûs hissedip karşı tarafa da bu gerginliği hissettirmeniz bağlantıyı berbat etkileyecektir. Geçmişi bir kenara bırakıp gelecekte yaşayacağınız hoş anlara odaklanın. 

Çok ve Gereksiz Duygusallıktan Kaçının

Ne kadar üzgün olursanız olun bunu muayyen bir ölçüde hissettirin. Çok üzgün ve sensiz yapamıyorum vaziyetlerine girmek karşı tarafta gereksiz bir egoya sebep olabilir. Gereksiz duygusallık geri dönüş getirmez ve velev itici bile bulunabilir. Yapacağınız şey üzgün olduğunu ve geri dönemk istediğinizi ara ara hissettirip güçlü duruşunuzu bozmamak olmalıdır.

Bunu Baktınız mı?

Bir erkeğin sevginizi kullandığına dair 6 davranış

Baş karıştırıcı münasebetlerin nasıl olduğunu biliyoruz. Eşinizin gerçek niyetini gösteren davranışları vardır ve sizi kendi çıkarları için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir