Ana Sayfa / İlişkiler / Bir erkeğin sevginizi kullandığına dair 6 davranış

Bir erkeğin sevginizi kullandığına dair 6 davranış

Baş karıştırıcı münasebetlerin nasıl olduğunu biliyoruz. Eşinizin gerçek niyetini gösteren davranışları vardır ve sizi kendi çıkarları için kullanıp kullanmadığını ya da sahiden sevip sevmediğini gösteren birkaç ipucu…

Seviyormuş üzere yapıyorsa

Sevmiyorsa: Şahsi hissetmenizi sağlamaz. Yanındaki arkadaşlarından farklı değilmişsin üzere davranır. Daima sair kişilerle sizi karşılaştırabilir.

Sevmiyorsa: Daima kendinizi hatalı hissedersiniz. Ne yaparsanız yapın ehliyetli olamazsınız ve önünüzdeki daima daha güzelini velev.

Sevmiyorsa: Mesela planlar yaparsınız ve ahir eşiniz ortadan kaybolup planı iptal edebilir. Ya da yalnızca onun programına makul bir devirde plan yaparsınız. Telefonlara çok geç yanıt verebilir. Evet, herkes meşgul olabilir lakin sizi önemseyen, seven kişi, geri dönüş yapmak için müsait devranı kovalaması gerekir.

Sevmiyorsa: Asla taviz vermez. Her hengam kendi istediği olur ve uzlaşmak zordur. Önünüzdeki kişi fikirlerinize değer göstermeli ve istikrarlı bir halde hareket etmelidir. Aksi taktirde bu davranış sizi devranla yıpratır.

Sevmiyorsa: Sizin güçlü ve zayıf taraflarınızı bilir ve istediği şeyleri yapmak için sizi manipüle etmeye çalışır. Bu bağ tipi ne olursa olsun kabul edilemez.

Sevmiyorsa: Seven insan, dışarıda, arkadaş ortamında, ailede vb. alanlarda sizi asla küçük düşürmez, sesini yükseltmez, ya da yanlış bir şey yaptığınızda günlerce sessiz kalmaz. Bu davranışlar bir çeşit “ceza” da olabilir. Seni sahiden seven bir adam sana asla zarar vermez, bu yüzden istediğiniz davranış bu değilse, bu alakaya son verseniz uygun olur.

Not: Hayat o kadar kısa ve süratli ki vaktinizi sevgisiz kişilerle harcayarak geçirmeyin….

Bunu Baktınız mı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Sevgilinizden ayrıldınız aradan kısa ya da uzun bir vade geçti ve geri dönüş mü yapmak istiyorsunuz? Bir biçimde eski sevgilinizin ilgisini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir