Ana Sayfa / Parfüm / Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor

Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor

Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

balmain ivoire parfum 2014 mkl

Balmain Ivoire, maceradan zevk alan, iz bırakan, özgür ve şık kadınlarda moda tutkusunun ve lüksün buluşması olarak yeniden tanımlandı. Çiçeksi ve yeşil notaları barındıran şipre kokusu ile modernliğin ve zarafetin yeni sembolü haline geliyor.

Pierre Balmain’in yarattığı en son koku olan Ivoire’in ardındaki şiirsel hikayeye odaklanan Balmain moda evi couture parfüm savaşının güçlü oyuncularından biri olduğunu gösteriyor. Balmain’in şipre kokusu Ivoire, çiçeksi ve yeşil notalar barındırıyor. Üst notalarda menekşe yaprakları portakal ve mandalinanın canlı etkisiyle birleşiyor. Bu canlanış orta notalarda, yasemin, gül, ylang ylang ve kasnı otunun ferah notaları ile buluşuyor. Parfüm, alt notlarda ise vetiver, sandal ağacı, paçuli ve vanilya ile tamamlanıyor.

Couture mirasının izlerini taşıyan şişe, altın detayları, mimari ve grafik şifreleri ile Balmain moda evinin kodlarını taşıyor.

Balmain Ivoire Eau de Parfum 100ml 246 TL
Balmain Ivoire Eau de Parfum 50ml 170 TL

Balmain Ivoire sadece Douglas’larda satılıyor.

Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Balmain Ivorie parfüm ile anılar canlanıyor konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Bunu Baktınız mı?

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Dior’un yeni parfümü: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir