Ana Sayfa / Parfüm / Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

miss dior blooming bouquet parfum bahar 2014 natalie portman mkl

Yaz ayları için hafif ve etkili bir parfüm istiyorsanız Miss Dior Blooming Bouquet tam da aradığınız parfüm. Bahar aylarının ilk günlerini müjdelemek için hazırlanan parfüm ağırlıklı olarak çiçek notalarını barındırıyor. Dünyaca ünlü moda evinin parfümörü François Demanchy tarafından kadınların zarif yönünü temsil ediyor. Beyaz misk, şakayık özü ve Sicilya mandalinasının enfes kokusunun birleşiminden hazırlanan bahar kokusu çiçek bahçesini gün boyu yanınızda taşımanıza yardımcı olacak.

Miss Diorkoleksiyonlarının yüzü olan Natalie Portman tarafından tanıtılan parfüm beyaz cam şişesi ve gri kurdelasıyla da beğeni topluyor. Reklam çekiminde Raf Simons tarafından kendisine özel olarak hazırlanan pembe bir elbise giyen Portman da en az parfüm kadar ışıldıyor.

50 ml: 236 TL
100 ml: 339 TL

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet başlıklı makalemizin sonuna geldik..Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Bunu Baktınız mı?

Koku Kütüphanesi: Histoires de Parfums

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Koku Kütüphanesi: Histoires de Parfums konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Koku Kütüphanesi: Histoires de Parfums …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir