Stil

2014 Londra Moda Haftası’nda ünlüler ne giydi?

2014 Londra Moda Haftası’nda ünlüler ne giydi? ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda 2014 Londra Moda Haftası’nda ünlüler ne giydi? hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında 2014 Londra Moda Haftası’nda ünlüler ne giydi? konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

lfw unlu stil mkl

Her sene Paris ve New York’un gölgesinde kalan Londra Moda Haftası yeni sezonla birlikte durumu kendi lehine çevirmiş gibi görünüyor. Uzun yıllar sonra Tom Ford’un da defile listesine katılmasıyla etkisini güçlendiren moda haftası, katılımcılar açısından da oldukkça hareketliydi. Sokak stili konusunda isim haline gelen Olivia Palermo, Poppy Delevingne ve Miroslava Duma gibi isimleri ağırlayan Londra’nın Harry Styles, Kate Moss gibi önemli önemli katılımcıları da vardı.

Defileden defileye davetten davete koşan pek çok isim sokak modasında tercih ettikleri renklerle Londra’nın kasvetli havasına biraz da olsa hareket kattılar. Tulumdan, erkek takımlarına kadar trend olan pek çok parçanın bize nasıl kombinlenmesi gerektiğini gösteren ünlü isimler bordo, bebek mavisi, yeşil ve sarıyı ön plana çıkardılar.

Beren Saat, Suki Waterhouse ve Paloma Faith gibi isimler kalem etekleri yeniden sokak modasının yıldızı yaparlarken 2014 sezonunda hangi parçanın trend olacağının da sinyalini verdiler.

Londra Moda Haftası’na katılan ünlü isimler yeni sezonda kalem etekleri, kısa ceketleri, bilek üstünde biten pantolonları ve babetleri dolabımıza eklememiz gerektiği konusunda bizi uyardılar.

2014 Londra Moda Haftası’nda ünlüler ne giydi? hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat