Ana Sayfa / İlişkiler / Bir erkeğin size aşık olup olmadığını gösteren 6 davranış

Bir erkeğin size aşık olup olmadığını gösteren 6 davranış

Bazen düşündükleriniz yanlışsız olabilir lakin kendinize olan güvensizlikten yahut bir evvelki bağlantıdan ötürü da eşinizin hislerinden kuşku duyabilirsiniz. Eşinizin sahiden sizi sevdiğini anlamak için birkaç ipucu var.

Seviyorsa…

Seviyorsa: Nitekim aşık olan adam, gözlerini sizden alamaz. Mesela, olağan bir şey yaptığınızda ya da giydiğiniz vakit sizi merak ve heyecanla izlediğini fark edersiniz.

Seviyorsa: Kötü bir geçmişiniz varsa ve eşiniz geçmişi aldırış etmeden hala sizinle beraberse, muhtemelen sizin düşündüğünüzden daha çokça size aittir. Bir kimseyi geçmişinde olan düzgün ve makûs her şeyle sahiplenmek sevginin işaretidir.

Seviyorsa: Umum mealde sizin niyetlerinizi ve isteklerinizi önemseyip ona nazaran davranıyorsa bu âlâ bir şeydir. Ama eşiniz farkında olmadan sizi kırıp hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun için bir konuşma yapabilirsiniz. Karşı tarafın her şeyi anlamasını beklemeyin. Kimse, kimsenin aklını okuyamaz.

Seviyorsa: Hepimiz büyük jestleri seviyoruz, fakat en kıymetlisi küçük şeyler. Bu şeyler, çiçek ve çikolata üzere klişeleşmiş şeylerin ötesine geçmeye kâfi. Bunlar, size ne kadar değer verdiğini gösterir.

Seviyorsa: Fikirlerinizi ve hislerinizi paylaşmadan güçlü bir bağ kurmak zordur. Endişeleri, sıkıntıları vb. bütün his ve niyetlerini sizinle paylaşıyorsa orada sevgi ve itimat vardır. Sizinle bir gelecek düşünüyordur.

Seviyorsa: Eşler duygusallıktan sonra, birbiriyle bir şeyler konuşabilmeli. Bağırmak, kırıp dökmek problemleri çözmez. Muhabere, güçlü bir münasebetin anahtarıdır ve sizi seven biri, egosunu bir kenara koyarak yanılmış olabileceğini kabul eder.

Bunu Baktınız mı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Sevgilinizden ayrıldınız aradan kısa ya da uzun bir vade geçti ve geri dönüş mü yapmak istiyorsunuz? Bir biçimde eski sevgilinizin ilgisini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir