Ana Sayfa / Kitap / Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı çıktı!

Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı çıktı!

Şuanda Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı çıktı! konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı çıktı! ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

6 nisan can bonomo mkl

Müzisyen kimliğiyle başarılı çalışmalara imza atan Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı “Delirmek Belirmektir”, Esen Kitap’tan çıktı. Okurları ile ilk kez İstanbul Kitap Fuarı’nda buluşan kitap; bugün itibariyle tüm kitapçılarda!

Kitabın ön ve arka kapak çizimlerini Can Bonomo, editörlüğünü ise küçük İskender üstlendi.

Küçük yaşlarından beri şiirle ilgilenen Bonomo, şiir kitabı için “‘Delirmek Belirmektir’ çünkü bu hayata dair olan en güzel şeyler ya en çarpıcı şeylerdir ya da hiç yokturlar” diyor.

“Delirmek Belirtmektir” ile albümlerinde yer alan parçaların şarkı sözleri de kendine ait olan Bonomo’nun şair yönüyle tanışıyoruz.

Delirmek Belirtmektir
Can Bonomo
Esen Kitap
Fiyatı: 22,50 TL

Can Bonomo’nun ilk şiir kitabı çıktı! hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Bunu Baktınız mı?

Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı!

Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı! ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Aşkın 5N1K’sını çözümleyen kitap çıktı! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir