Kadın

Çöpçüler Kralı filmindeki Hacer’in abilerine şimdi bakın!

Kemal Sunal ve Şener Şen’in başrolünde olduğu Çöpçüler Kralı filminde, Ayşen Gruda’nın abilerinin kim olduğu yıllarca merak konusu olmuştu. Abilerin en büyüğünü usta sanatçı Erdal Özyağcılar canlandırıyordu. Diğer kardeşler ise tanınan isimler değillerdi. Peki bu isimler kimdir? Şimdi ne yapıyorlar?

Kemal Sunal’ın kült yapımlarından Çöpçüler Kralı, hem hikayesi hem de oyuncularıyla büyük beğeni toplamıştı. Filmde Ayşen Gruda’nın abilerini oynayan isimler büyük merak uyandırmıştı. Öyleyse şimdi; abilerin en büyüğünü usta sanatçı Erdal Özyağcılar’ın canlandırdığı filmdeki diğer abilerin son hallerine yakından bakalım!

Filmde Hacer’in boyacı abisi olarak izlediğimiz oyuncu, Yeşilçam’da hem set arkasında hem de kamera önünde rol almıştı. İnce, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor, Hababam Sınıfı Güle Güle, Ortadirek Şaban, Zavallılar, Veliler Serdarı filmlerinde ve Yaprak Dökümü dizisinde rol almıştır.

Set işçisi oaln Doğan, 1969 – 2009 yılları arasında 33 yapımda yapım sorumlusu olarak görev almıştır. Doğan, Çöpçüler Kralı dışında Bizimkiler ve Baba Evi dizilerinde de rol almıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat