Ana Sayfa / Moda / Disney karakterlerinin renkliliğini yansıtan kombin modelleri

Disney karakterlerinin renkliliğini yansıtan kombin modelleri

Günümüz moda trendlerinde, hayranı olduğumuz karakterleri ve figürleri görmeye devam ediyoruz. İkonik karakterler, çizgi karakter görselleri ve Disney, Marvel gibi bir dünyanın kendine has karakterleri. Disney karakterleri, basılı olduğu t-shirt, sweatshirt vb. modellerle karşımıza çıkıyor. Disney’in kurulduğu ilk günden bu yana bizlere sunduğu karakterler, 2019 modasında etek, şort ve pantolonlarla şık bir uyum oluşturuyor. Disney tasarımlı parçalar, yeni sezonda en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Disney hayranları bu içerikte buluşuyor. Disney tasarımlı yeni modellerle ilgili tüm detaylar içeriğimizde.

Disney, kurulduğu ilk günden bu yana çizgi film ve sinema tarihinin en büyük ve unutulmaz karakter ve eserlerini karşımıza çıkarıyor. Artık neredeyse her biri ikonikleşmiş olan karakterler, moda dünyasında da etkili biçimde rol oynuyor. H&M, Stradivarius gibi markaların yeni sezon parçalarında sıkça gördüğümüz Disney karakterleri, hem etek hem de şortlarla oldukça uyumlu bir ikili oluşturuyor. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini ve hayranlarını asla kaybetmeyen Disney, özellikle t-shirt modelleriyle hayranlarının üzerinde kendisine sıkça yer buluyor. Disney hayranları için tasarlanan ‘yeni koleksiyon’, özellikle üniversiteye giden genç hanımlar ve sosyal hayatında daha spor ve kendi ilgilerine yönelik bir stil belirlemek isteyenler için oldukça ilgi çekici. Haydi şimdi bu parçalara, gelin daha yakından bakalım:

DİSNEY YENİ SEZON MODELLERİ

Disney deyince akla ilk gelen şey Mickey Mouse, Minnie Mouse, Disney prensesleri, 101 Dalmaçyalı gibi karakterlerdir. Disney’i temsil eden tasarımlar, gri, pembe ve beyaz renklerle modellerin üzerine işlenmiş durumda. 

Bunu Baktınız mı?

Nebahat Çehre stiliyle davetlerde şık ve gösterişli olun

2019 ilkbahar ve yaz sezonu, bu yıl için oldukça hareketli geçireceğimiz bir dönem olacak. Tozlu, Gamze Özkul, Tesettür Island gibi markaların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir