Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama

Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama

Şuanda Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

tiyatro dot

Yönetmenliğini Murat Daltaban’ın yaptığı, Festen/Kutlama’nın oyuncuları; Cemil Büyükdöğerli, Rıza Kocaoğlu, Pınar Töre, Su Olgaç, Mert Öner, Şebnem Bozoklu, İpek Bilgin, Köksal Engür, Berfu Öngören, Mehmet Esen, Enis Arıkan, Murat Daltaban, Umut Kurt, Seda Yıldız, İdil Arkut Malhan, Begüm Benian, Elvin Aydoğdu, Uygur Yiğit.

Oyunun konusu şöyle: Aile, babanın 60. doğum günü kutlaması için bir araya gelmiştir. Baba için hazırlanan bu kutlamaya, ailenin birbirinden uzak yaşayan fertleri ve dostları katılır. Yakın zamanda, kardeşlerden biri intihar etmiştir. Kutlama yemeği ile birlikte ailenin yıllardır gizli kalmış sırları yavaş yavaş ortaya dökülmeye başlar ve düzen bozulur…

Nisan ayı boyunca cumartesi ve pazar akşamları saat 21.00’de oynayacak olan
Festen/Kutlama’nın tarihleri:
12, 13, 19, 20, 26 Mart ve 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 Nisan
Cumartesi ve Pazar, Saat 21.00

Aklınızda bulunsun!
Oyun günleri, saat 19.30’da Maçka G-Mall’dan ve 20.30’da Darüşşafaka metro istasyonundan servis kalkıyor.
Servis kullanmak isteyen seyircilerin, oyun gününden 1 gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

DOTKOLEKSİYONDA Adres
Koleksiyon Kampüsü
Hacı Osman Bayırı
No:35 Sarıyer
Tel: 0212 232 44 40 / 0212 251 45 45

Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Dot’un yeni oyunu: Festen/Kutlama konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir