Ana Sayfa / Dekorasyon / Ev dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Ev dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Ev dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ev dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ev dekorasyonu göründüğünden daha basit ve kolay! Elmaelma.com okurları için bugün 5 adımda evinizi baştan yaratmanın püf noktalarını derledik.

DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Evinizi dekore etmek istiyorsanız öncelikli olarak örnek videoları takip edin veya evinizi aklınızdaki modele uygun veya yakın ev dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz. Sizin gözünüzden kaçan bir detayı örneklerde yakalayabilirsiniz.

1521884306-0gtE.jpg

DOĞRU EV EŞYASI

Evinizin eşyasını seçerken evinizi bir bütün olarak göz önünde bulundurmalısınız. Gün içerisinde zamanınızı geçireceğiniz eviniz sizi yansıtmalıdır. Ev eşyalarınızı seçerken kendi zevkinize göre ve bir bütün halinde düşünerek satın almalısınız.

1521883960-T6Lt.jpg

TASARIM

Evinizin tasarımında göz önünde bulundurmanız gereken şekillerdir. Eviniz uzun ince veya kare şeklinde ise eşyalarınızı oval tercih ederek sert görünümü yumuşatabilirsiniz.

1521883967-Tnms.jpg

BOYA İŞLERİ

Evinizi boyamak istiyorsanız ilk olarak renklere ve uygulama şekillerini takip etmelisiniz. Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan renkli duvarlar tercihiniz doğrultusundaysa mutlaka yapılış aşamasında bol bol örnekleri inceleyerek renk skalasını doğru tercih etmeye çalışmalısınız.

1521884071-sypE.

BASİT DÜŞÜNÜN

Çok fazla detaya girip incik boncuk kullanmanıza gerek yok az eşya ile şık hatta spor bir ev yaratabilirsiniz. Siz yeter ki basit düşünün! 

1521884224-Q7fd.jpg

Bunu Baktınız mı?

4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

Tahminen de mutfaktan sonra bir meskende en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir