Ana Sayfa / Dekorasyon / 4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

Tahminen de mutfaktan sonra bir meskende en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon izlediğimiz, kitap okuduğumuz, kendimizi dinlediğimiz sıkça çeşitli aktivitelerde bulunduğumuz oturma odası devirle gözümüze birebir gelir ve sıkıcı bir ortam oluşma taban hazırlar. Bu noktada oturma odasına yeni bir soluk getirmek ve değiştirmenin en pratik usulü duvar dekorasyonudur. Elmaelma.com olarak oturma odasında duvar dekorasyonunuzu değiştirmenin 4 tüyosunu sıraladık!

Anıları Duvarınıza Taşıyın!

Oturma odasında sizi vakit zaman güldürecek ve eskilere götürecek bir galeri bucağı hazırlayın. Sizi güldürecek ve hatırlamak istediğiniz anıları ayırıp küçük bir galeri bucağı oluşturabilirsiniz. Bu metot tıpkı devranda kendinizi güzel hissetmenize motivasyonunuzun yükselmesine de yardımcı olacaktır.

Tabloların Gücünü Kullanın!

Bir duvara yeni soluk getirmenin en pratik yolu da tablolardır. Duvarlarınızı üslubunuza nazaran velev sanat tablolarına velev rengarek büyük tablolarına bölge verin. İçinizi açacak şeklinize nazaran tablolar edinip duvarlarınıza mekan açabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modası

Her ne kadar duvar kağıdı modasının geçtiği tez edilse de son periyotlarda tanınan dekorasyon trendleri arasında tekrar uzunluk gösterdi. Velev farklı tonlarda rengarek isterseniz desenli duvar kağıtları ile duvarlarınızı kaplatabilirsiniz

Aynaların Gücü Adına!

Bir konutu daha büyük göstermeye yardımcı olan haneye derinlik kazandıran aynalardan yardım alabilirsiniz. Stilinize münasebetli bir aynayı duvarlarınızda yan vererek odanıza derinlik kazandırabilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Evinize hava katacak 6 dekorasyon fikri

Meskeniniz için bir dekorasyon güncellemesi düşünüyorsanız, gelgelelim sonlu bir bütçeniz varsa ve devriniz azsa, hakikat noktadasınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir