Ana Sayfa / Dekorasyon / Evinize hava katacak 6 dekorasyon fikri

Evinize hava katacak 6 dekorasyon fikri

Meskeniniz için bir dekorasyon güncellemesi düşünüyorsanız, gelgelelim sonlu bir bütçeniz varsa ve devriniz azsa, hakikat noktadasınız. Başlamanıza yardımcı olacak 6 oda dekorasyonu fikri derledik.

Morun gücü

Yeni aksesuarların değiştirilmesi mevcut renk tertibinizi değiştirebilir. Hafif bir lavanta tonu bu odanızı serinletirken, pembe renkte yastıklar ve biraz daha koyu tekli koltuk ile tam da yanlışsız ölçüde ışığı yakalayacaksınız.

Katlabilir sehpa

Katlanabilir sehpalar, odanızdaki renk paletine nazaran seçilebilir ve dilediğiniz üzere meskenin etrafında hareket ettirmek kolaydır. Bir koltuğun önünde çok sevimli görünebilirler.

Çiçek bucağı

Odanızdaki bir zaviyeyi, sevimli bir bahçeye dönüştürerek çalışmaya başlayın. Küçük bir masayı ufak tefek değişikliklerle dönüştürebilir ve çeşitli renklerdeki saksılar ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çalışma bucağı

Konutunuzun en güneşli kısmına katlanabilir bir masa yerleştirerek kendi hane ofisinizi oluşturun. Katlanabilir masa olması, çalışma yapmadığınız vakitlerde daha âlâ bir görünüm açısından kıymetlidir.

Peluş Halı

Yüksek tüylü halılar, bugünlerde çabucak acilen her yanda önümüze çıkıyor, zira rahatlığı onu trend haline getirmeye yetti.

Mevsimsel dokunuşlar

Tavana yakın bir seri çiçek odanıza kusursuz bir hava katacak. Odanızdaki renk yükünü pastel renklerden yana seçerseniz, yaz mevsiminin o kusursuz havasını odanızda yakalayabilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

Tahminen de mutfaktan sonra bir meskende en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir