Kadın

Naim filminde tüyleri diken eden ‘Eren Bülbül’ detayı

25 Ekim’de vizyona girecek olan, Olimpiyat şampiyonu milli halter Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Naim filminde, Karadeniz’de şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’e de yer verildi.

Olimpiyat şampiyonu milli sporcumuz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ve 25 Ekim’de vizyona girecek olan Naim filmi hem oyuncu kadrosu hem de soundtrack müziğiyle çok konuşuldu. Çekimleri halen etap etap devam eden filmle ilgili güzel bir detay daha ortaya çıktı. 

Naim Süleymanoğlu’nun 1986’da Türkiye’ye getirilişinin anlatıldığı sahnede, Trabzon’da şehit olan 15 yaşındaki kahraman Eren Bülbül’e yer verildi. Hikaye gereği; uçağın güvenliğini sağlayan F4 Efeler filosunun komutanı, bir anons geçiyor. Komutan, uçakta bulunan Süleymanoğlu’na, “Ben Yarbay Eren Bülbül, vatanınıza hoşgeldiniz.” diyor ve kahraman şehidimiz Eren Bülbül’e selam yolluyor.

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat