Ana Sayfa / Parfüm / Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da!

Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da!

Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da! ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da! hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

fransiz nis parfum frederic malle beymen zorlu center mkl

Son yıllarda niş parfüm sektörü her zamankinden daha fazla göz önünde. Bunda kuşkusuz herkesin kendini ‘daha özel’ hissetmek istemesi yatıyor. Dünyanın en saygın burunlarının tasarladığı, ayrıcalıklı ve yaratıcı parfümlerin yaratıcısı Fransız Editions de Parfums Frédéric Malle, Türkiye’de sadece Beymen Zorlu Center’da satışa sunulmaya başladı. George Clooney, Sofia Coppola, Kate Moss, Naomi Campbell gibi ünlülerin tercihi olan Frédéric Malle, geniş bir yelpazeye sahip koleksiyonuyla Beymen Zorlu Center’da markanın ruhunu hissettiren özel köşesinde parfüm tutkunlarıyla buluşuyor.

Markanın Türkiye’ye gelmesi nedeniyle gerçekleşen davette Frédéric Malle ile tanıştık. Frédéric Malle bir koku sihirbazı. Onunla sohbet ederken dünyadaki tüm özel kokuları bildiğini düşünüyor insan… Parfümleri yaratırken kullandığı tüm içeriğin alanında en iyisi olduğunu özellikle söylüyor. Isparta’nın güllerine hayran olduğunu da özellikle belirtiyor. Parfümleri yaratırken her koku için önce bir fikir yakalayıncaya kadar en ince detayına kadar parfümün içeriği üzerinde çalışıyormuş. Ana hedefinin yarattığı parfümlerin kullanan kişinin bedenini bir kıyafet gibi sarması. Her kokunun mükemmel bir denge için uzun süren çalışmalar sonucunda yaratıldığını anlatıyor.

Frédéric Malle parfümleri İstanbul’da insanın kendini kaybetmesine sebep olacak kadar güzel bir mağazada, Beymen Zorlu Center’da özel bir parfüm köşesinde satışa sunuluyor. Frédéric Malle tarafından yaratılan ‘koku kapsülü’ parfüm konularını daha iyi anlamamız için dış kokuları asimile eden özel bir oda gibi. Gerçekten de parfümü bu koku kapsülüne sıktığınızda çok daha farklı ve derin algılayabiliyorsunuz.

Editions de Parfums Frédéric Malle ünlülerin en favori parfüm markalarından biri. George Clooney’nin Musc Ravageur, Mila Kunis’in Carnal Flower, Kate Beckinsale’in Lipstick Rose kullandığı biliniyor. Naomi Campbell ve Kate Moss’un en sevdiği kokular arasında Frédéric Malle’ler var.

“Bu benim kokum” diyebileceğimiz bir parfümü seçerken neye dikkat etmeliyiz diye sorunca “Başkalarını boş verin. En önemlisi sizsiniz. O kokuyu kullandığınızda ne hissediyorsunuz önce buna bakın” diyor. Tabii herkes “en seksi kokunuz” diye sorunca “Böyle bir şey yok. Siz bir parfümümü kullanınca kendinizi seksi hissediyorsanız o sizin için en seksi parfümdür” diyor.

Frédéric Malle parfümleri kusursuz bir denge ana fikriyle yaratılıyor. Her birinin olağan üstü hikayesi var. Ama sadece parfüm tasarlamıyorlar. Ev kokuları ve mumlarını da mutlaka inceleyin. Arabalar için üretilmiş kokular da var. Yani aslında küçük metrakaresine rağmen Beymen’deki Frédéric Malle köşesi bir mabet gibi. İnsan rahatlıkla bir kaç saatini orada geçirebilir. Sizin için en güzel koku en olabilir? Bunu keşfetmek, kokunun sihirli dünyasına yolculuk yapmak için mutlaka Beymen Zorlu Center’a uğrayın. Kendiniz ve sevdikleriniz için çok özel kokular bulacaksınız.

Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da! başlıklı makalemizin sonuna geldik..Fransız niş parfüm markası Frédéric Malle, Beymen Zorlu Center’da! ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Bunu Baktınız mı?

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet

Dior’un yeni parfümü: Miss Dior Blooming Bouquet ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Dior’un yeni parfümü: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir