Parfüm

Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın yeni parfümü hazır

Şuanda Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın yeni parfümü hazır konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın yeni parfümü hazır ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

Mary Kate Ashley Olsen parfum mkl

Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın moda ve aksesuar tasarımlarından sonra şimdi de sırada yeni parfümleri var: Nirvana White ve Nirvana Black.

Şakayık ve inci çiçeği esanslı Nirvana White ve menekşe, sandal ağacı, vanilya esanslı Nirvana Black’in Sephora’nın web sitesinden ön satışı başladı, gelecek hafta Sephora mağazalarında da satışa sunulacak.

Gece davetlerinde kullanılabilecek bir clutch kadar başarılı bir tasarıma sahip olan parfümden sonra, moda ve güzellik dünyasının bu işbirliği trend olacak gibi görünüyor.

Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın yeni parfümü hazır hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın yeni parfümü hazır hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar'ında açılıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat