Ana Sayfa / İlişkiler / Mutlu çiftlerin uzak durduğu şeyler duygularınızı küçümsemeyin!

Mutlu çiftlerin uzak durduğu şeyler duygularınızı küçümsemeyin!

Uzun müddetli ve keyifli bir alaka süren şahısların sırrını biliyor musunuz? Çok kolay bir halde gerçekleşen yalın bir şey değil aslında bu durum. İki tarafında fedakarlık göstermesi gereken bir durum olan uzun müddetli ve mesrur alakalara sahip insanlar görünür başlı kimi şeylerden uzak duruyor. Pekala mesut çiftlerin uzak durduğu şeyler nelerdir? İşte tüm merak ettiğiniz soruların cevapları elmaelma.com’da. 

Aile ve arkadaşlarınızdan şikayet etmeyin! 

Yapacağınız en berbat şeylerden bir tanesi partnerinizin ailesini ona şikayet etmek olacaktır. Bu davranıştan katiyetle uzak durmalısınız. Bu tenkitten gayrı hiç birşeye yaramaz dahası partnerinizin sizden soğumasına neden olur. Ne ailenizi ne onun ailesini ne de arkadaşlarınızı ona asla şikayet etmeyin. 

Kavgalarınızı uzatmayın! 

Hengameler bağlantıların kaçınılmaz sonudur. En sağlıklı olanı ise kısa sürenidir. Aranızda ne olursa olsun kavgalarınızı asla uzatmayın. Bu birbirinizden soğumanıza neden olabilir. Aranızdaki tartışmaları güç savaşı haline getirmekten uzak durun. Ortak yolu bulmak her ikiniz içinde yararlı olacaktır. 

Hislerinizi küçümsemeyin! 

Hislerinizi asla küçümsemeyin. Ağzınızdan çıkan laflara dikkat edin, dönüşü olmayabilir. Bir ilgideki en zararlı şeylerden biri, tarafların birbirlerinin görüş ve hislerini küçümsemesidir.Kelimeler çok yıkıcı silahlar olabilir ve problemleri geri dönüşü olmayan bir noktaya getiebilirler. Keyifli çiftler, bu durumun bilincindedir ve aralarındaki sorunları saldırganlaşmadan halletmeye çalışır. 

Kendinizi kurban rolüne sokmayın

Başarılı bir alaka olgunluk gerektirir. Bu nedenle  her ne yaşarsanız yaşayın mağdur rolünü asla oynamamalısınız. Mesrur çiftler kendi hislerinden ve davranışlarından sorumludur, her meselede karışı tarafı suçlamazlar. 

Bunu Baktınız mı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapılabilir? Karar verin!

Sevgilinizden ayrıldınız aradan kısa ya da uzun bir vade geçti ve geri dönüş mü yapmak istiyorsunuz? Bir biçimde eski sevgilinizin ilgisini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir