Dekorasyon

Romantik bir Sevgililer Günü masası hazırlama tüyoları

Romantik bir Sevgililer Günü masası hazırlama tüyoları hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

sevgililer gunu 14 subat romantik yemek masa mkl

Sevgilinizle evde başbaşa romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız bu anlamlı güne uygun bir masa hazırlamalısınız. KM Events’in sahibi, YEPUD (Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği) Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlara Sevgililer Günü için şu tüyoları veriyor:

Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı. Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.Sofrada dantel, inci gibi romantik detaylar kullanılabilir.Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Romantik bir Sevgililer Günü masası hazırlama tüyoları ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat