Kadın

Sevdiklerinize alabileceğiniz 2019 kupa modelleri

Bir çay ya da kahve içerken fiziki olarak olmasa da bir şekilde sevdiklerinizi yanınızda hissetmek isteyebilirsiniz. Bunu da, sevdiğiniz kişiden size hediye olarak gelen bir kupa ile sağlamanız mümkün. Tabii aynı şekilde siz de, alacağınız bir kupa hediyesi ile bu duyguyu kendi sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bu içeriğimiz içerisinde sevdiklerinize alabileceğiniz 2019 kupa modellerini ve bir hediye kupa alırken dikkat etmeniz gereken detaylara yer verdik.

Çay ve kahve içerken aklımıza hem dinlenme fikri gelir hem de sevdiklerimizle sohbet etme isteği. Bu nedenledir ki günümüzde de çay ve kahve içmek oldukça popüler. Peki aynı zamanda sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anları da çağrıştıran bu vakitlerde, nasıl bir kupa bardak tercih edersiniz? Bu soruyu yöneltiyoruz çünkü insanların çoğu kendilerine iyi hissettiren bardak, kupa vb. modelleri tercih ederler. Tutuş formu rahat, ağız kısmı kendilerine uygun vb. belirleyici etkenlerdir. Ancak bunlarla birlikte, manevi değeri olan kupa ve bardaklar da kişiye iyi hissettirir. Size sevdiğinizden bir armağan olarak verilmiş bir kupa ile kahve içmek, hem günün yorgunluğunu alır hem de sevdiğiniz kişiyi ve onunla yaşadığınız tatlı anıları anımsatır. Biz de sizlere sevdiklerinize bu duyguları yaşatmanızı sağlayacak kupa, bardak, fincan vb. modelleri öneriyoruz. Eminiz bu modeller, sevdiklerinize almak istediğiniz hediyeyi belirlemek konusunda oldukça yardımcı olacaktır:

ENGLİSH HOME: 40 TL

MADAME COCO: 50 TL

Bir hediye kupa alırken; öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarına dikkat etmelisiniz. Bir kupayı beğenirsiniz ancak o kupanın rengi, tasarımı ve ağız kısmı gibi alanlar o kişi için uygun ve hoş olmayabilir. 

MADAME COCO: 50 TL

MADAME COCO: 60 TL

Bu nedenle o kişinin ilgi alanlarına önem verin. Böylelikle ona ne kadar değer verdiğinizi ve önemsediğinizi belli etmiş olursunuz. Bunun dışında kendinizden de bir parça bırakmak isterseniz; kupaların üzerine kendiniz yapabileceğiniz baskı tasarımlardan bırakabilirsiniz.

LCW HOME: 17 TL

LCW HOME: 30 TL

Her çeşit kupa modellerini bulabileceğiniz Madame Coco, English Home, Lcw Home, Karaca ve daha pek çok marka, fiyat aralıkları 15 ila 60 arasında değişen kupa çeşitlerini beğeniye sunuyor.

KARACA: 24 TL

KARACA: 20 TL

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat