Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Yılın müzikali Evita Türkiye’de

Yılın müzikali Evita Türkiye’de

Yılın müzikali Evita Türkiye’de ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Yılın müzikali Evita Türkiye’de hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Yılın müzikali Evita Türkiye’de konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

evita afis

Şimdiye kadar yazılmış en ünlü şarkı sözlerine ve en muhteşem sahne müziklerine sahip, Tim Rice ve Andrew Lloyd Webber’in olağanüstü müzikali “Evita” Türkiye’de!

Arjantin eski diktatörü Juan Peron’un eşi Eva Peron’un hareketli, gerçek üstü karakterini gözler önüne seren Evita Müzikali, Eva Peron’un hayat hikayesini, gençlik yıllarından başlayarak muazzam bir zenginlik, güç mücadelesi ve sonunda azizelik mertebesine yükselişine kadar, tüm yönleriyle anlatıyor.

Madonna ve Antonio Banderas’ın rol aldığı Oscar ödüllü film versiyonu dahil olmak üzere 20’nin üzerinde önde gelen ödüle layık görülen ve müzikal tiyatroda sanatçıların en çok istediği rollerden birisini içeren ünlü gösterinin bu yepyeni prodüksiyonu yılın gösterisi olmaya aday.

Avea’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek Evita Müzikali, 24 Nisan’a kadar BKM Organizasyonuyla İstanbul Kongre Merkezi’nde sahnelenecek. Biletleri Biletix’ten satın almak mümkün.

Yönetmen: Bob Tomson ve Bill Kenwright
Koreografi: Bill Deamer
Müzikal direktör: David Steadman

Tarih: 14-15-15-16-17-19-20-21-22-23-24 Nisan 2011
Yer: İstanbul Kongre Merkezi
Saat: 21.00

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Yılın müzikali Evita Türkiye’de ile ilgili bilgilere yer verdik..

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir