Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Zuhal Olcay beyaz perdeye dönüyor

Zuhal Olcay beyaz perdeye dönüyor

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Ömer Faruk Sorak’ın, direktörlüğünü bu kere İpek Sorak’la birlikte üstlendiği sinemada rol alan sürpriz isimler ise yavaş yavaş açıklanıyor. Sinemanın takımına katılarak, uzun bir müddet sonra sarsıcı bir aşk hikâyesiyle beyaz perdeye dönmeye karar veren Zuhal Olcay’ın çekimleri, Ankara’dan sonra İstanbul’da da devam edecek.

Gerçek bir hayat hikayesi

Çekimleri süren Aşk Tesadüfleri Sever 2, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan sinema, geçmişin aşklarını günümüz alakalarıyla karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak. Sinema, bir defa daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatacak.

Hikâyesi birincisinde olduğu üzere İpek Sorak’a ilişkin olan sinemanın senaryosu tekrar Nuran Cihan Şit’in imzasını taşıyor. Sinemanın direktör koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ile İpek Sorak birlikte oturuyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının akabinde çekimleri 21 Temmuz’da başlayan sinemanın çekimleri temmuz-ağustos aylarında devam edecek.

Aşk Tesadüfleri Sever 2, Ocak 2020’de vizyondaki mekanını alacak.

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir