Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Can Ateş’ten Meryem Uzerli’ye sürpriz teklif

Can Ateş’ten Meryem Uzerli’ye sürpriz teklif

Can Ateş’ten Meryem Uzerli’ye sürpriz teklif hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

meryem uzerli mns

Magazin dünyası bu dedikoduyla çalkalanıyor! İddialara göre; sekiz aylık hamile olan Meryem Uzerli doğum için geri sayıma başlarken, onu terk eden işadamı Can Ateş’ten sürpriz bir hamle geldi. Ünlü işadamı, doğum sırasında eski sevgilisinin yanında olmak için aracı gönderip “İzin ver, doğumda yanında olayım” dedi.

Uzerli’yi hamileyken terk ettiği için hedef tahtası olan Can Ateş, o dönem “Üstüme düşen sorumluluklarımın bilincindeyim” demişti.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, işadamının, hem bu açıklamaya uygun davranmak hem kendi ailesinin baskısı, hem de çektiği vicdan azabı nedeniyle böyle bir girişimde bulunduğu öğrenildi. Aldığı cevap ise bilinmiyor.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Can Ateş’ten Meryem Uzerli’ye sürpriz teklif ile ilgili bilgilere yer verdik..

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir