Kültür & Sanat

Ferzan Özpetek’ten yeni film:

Ferzan Özpetek’ten yeni film: ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Ferzan Özpetek’ten yeni film: hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

ferzan ozpetek kemerlerinizi baglayin film mkl

Ferzan Özpetek’in 10. filmi, “Kemerlerinizi Bağlayınız”ın (Allacciate le Cinture) İtalya galası yapıldı. Türkiye’de 14 Mart 2014 tarihinde gösterime girecek filmde, 13 yıllık bir evlilik hiyakesi anlatılıyor.

Filmin galası, çekimlerin de yapıldığı İtalya’nın Lecce kentinde gerçekleştirildi. Galaya, yönetmen Ferzan Özpetek’in yanı sıra başrol oyuncuları da katıldı.

Filminin çekimlerini yaptığı Lecce kentiyle aralarında karşılıklı bir aşk olduğunu söyleyen Özpetek, bir sonraki filmini Türkiye’de çekmeyi planladığını ve bu nedenle İstanbul’da uzun süre yaşamak istediğini belirtti.

14 Mart’ta gösterime girecek olan “Kemerlerinizi Bağlayınız” adlı film için Diyarbakır’da özel bir gala yapılması planlanıyor.

İşte “Kemerlerinizi Bağlayınız” filminin fragmanı…

Ferzan Özpetek’ten yeni film: hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Ferzan Özpetek’ten yeni film: hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat