Stil

Miranda Kerr’in defile şıklığı

Miranda Kerr’in defile şıklığı hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

hm miranda kerr paris mkl

Kusursuz fiziği, güler yüzü ve güzelliğiyle meslektaşlarının arasından kısa sürede sıyrılan Miranda Kerr, gittiği her yerde bakışları üzerine çeviriyor. Kampanya yüzü olduğu H&M’in Paris’teki defilesine katılan güzel manken siyah bir elbisenin nasıl giyilmesi gerektiği konusunda stil dersleri verdi.

Uçaktan indikten kısa süre sonra defiledeki yerini alan Kerr, kıyafet seçimini siyah, bele oturan kabarık etekli bir elbiseden yana yaptı. Bütünlüğü bozmamak için siyah bir topuklu ayakkabı giyen modelin pırlanta kolyesi bütün dikkatleri yüzüne topladı. Dalgalı at kuyruğu, pembe tonlarındaki hafif makyajıyla güzel olmak için abartıya gerek olmadığını kanıtlayan Miranda, bizim için PFW’de ikinci günün en çık ismi oldu.

Miranda Kerr’in defile şıklığı hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Miranda Kerr’in defile şıklığı hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat