Kadın

Seren Serengil hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu

Uzun süredir ekranlardan uzak yaşayan Seren Serengil’in 4 aylık aylık hamile olduğu sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü sunucu hayranlarından dua istedi.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında evlenen Yaşar İpek ve Seren Serengil son günlerde zor zamanlar geçiriyor. Daha önce üç hamileliğinde bebeğini kaybeden Seren Serengil, dördüncü kez hamile olduğunu açıkladı. Ünlü sunucu yaşadığı süreci sosyal medya hesabından bu sözlerle açıkladı: 

“Gözyaşlarıma hakim olamıyorum. O dua eden nefesinizden benim için açtığınız ellerinizden öperim. Aslında altı gün sonra yaptıracağım testi çok üzüntüler ve sıkıntılar yaşadığım şu süreçte bebeğime bir şey olmuş mudur evhamıyla doktorumun izniyle bugün gittim; o kadar tansiyonlarım yükseldi o kadar zor bir süreçteyim ki tutunamayacağından çok korkmuştum ama bayramda müjdeyi ilk size vereyim istedim çoğunuz dayı çoğunuz teyze çoğunuz hala çoğunuz büyükanne adayısınız artık şimdi bu süreci tamamlamak için yine o hayırlı dualarınıza ihtiyacım var.” 

Tüp bebek tedavisiyle hamile kalan sunucu, önlem amaçlı 1.5 ay tekerlekli sandalye kullanacak. Serengil’e doktorunun stres yaratacak şeyleri yasakladığı da öğrenildi. Öte yandan Serengil, Cengiz Semercioğlu ile sunuculuğunu üstlendiği televizyon programının sezon açılışını bir süreliğine erteledi.  

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat