Genel

Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker

Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

nike floral spor ayakkabi renkli mkl

Son iki yıldır moda dünyasını etkisi altına alan rahatlık ayaklara da geçti! Düz ayakkabıların da bir stili olduğunu savunan tasarımcılar defilelerde kombinlerini spor ayakkabılarla tamamlayınca sokak modası da bu akımdan kısa sürede etkilendi. Moda haftalarında ön sırada oturan pek çok katılımcı topuklu ayakkabının çilesini çekmek yerine farklı tarzlarda spor ayakkabıları ayaklarına geçirdiler.

Bahar aylarının enerjisini spor ayakkabılara katarak floral desenleri tasarımlarına yansıtan pek çok marka da bu sayede radarımıza takıldılar. Nike’tan Coach’a kadar pek çok farklı marka rafa çıkardıkları çiçek desenli spor ayakkabılarla yeni bir trendin yavaşça yaklaştığının da sinyalini verdiler. Özellikle pastel tonlarındaki kısa paça pantolonlarla kusursuz bir uyum yakalayan floral desenli spor ayakkabılar şu sıralar bizim de favori parçalarımız arasına girmeyi başardılar.

İddia ediyoruz! Giderek hızlanan şehir hayatının temposuna ayak uydurmamızı sağlarken stil sahibi görünmemizi sağlayan floral desenli spor ayakkabılar 2014 Baharında sezonun parçası olacaklar.

Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker başlıklı makalemizin sonuna geldik..Sezonun ayakkabısı: Floral Sneaker ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat