Genel

Scarlett Johansson’un hamilelik stili

Scarlett Johansson’un hamilelik stili hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

scarlett johansson kaptan amerika gala mkl

Yaklaşık altı ay önce Romain Dauriac’la nişanlanan güzel oyuncu Scarlett Johansson, hamileliğinde beşinci ayına girdi. Bebek beklediği geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Johansson, haberin ardından ilk kez ‘Kaptan Amerika’ galalarıyla basının karşısına çıktı. Karnı iyice belirginleşen oyuncunun şık seçimlerini mercek altına aldık.

Türkiye’de 11 Nisan 2014 tarihinde vizyona girecek olan ‘Kaptan Amerika: Kış Askeri’ filminin galası için ilk kez 13 Mart akşamı belirginleşen karnıyla poz veren Scarlett, herkesi kendine hayran bırakmıştı. Los Angeles’da düzenlenen galada Armani Privé’nin 2009 yılındaki koleksiyonunda yer alan dantel detaylı peplum bir elbise giyen oyuncu, asil seçimiyle hamilelikte de güzel görünülebileceğini kanıtlamıştı.

Kırmızı halıdaki ilk hamilelik pozundan dört gün sonra filmin Paris galasında karşımıza çıkan oyuncu, şıklığının tesadüf olmadığını kanıtladı. Dün gece gerçekleşen galada Michael Kors’un 2014 Pre-Fall koleksiyonunda yer alan kırmızı bir takımı giyen Johansson, topuzu, zarif ayakkabı ve çantasıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Mutluluğu gözlerinden okunan oyuncunun iki kombinde de ön plana çıkan gülümsemesi en büyük aksesuarı.

Scarlett Johansson’un hamilelik stili hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Scarlett Johansson’un hamilelik stili hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat