Ana Sayfa / Cinsellik / YÜRÜYÜŞ VÜCUT ŞEKLİNİZ KADAR ÖNEMLİ

YÜRÜYÜŞ VÜCUT ŞEKLİNİZ KADAR ÖNEMLİ

Yalnızca vücut tipinizin çekiciliğinizi etkilediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! İngiltere’de yapılan yeni araştırmalara nazaran yürüyüş en az vücut biçiminiz kadar çekiciliğinizi etkiliyor.

 Portsmouth Üniversitesi’ndeki psikolog Dr.

Ed Morrison’un yaptığı araştırmada bayanların hareketleri ve vücut biçimleri karşılaştırıldı. “İnce bel, yuvarlak kalça ve ince bir figür uzun devrandır bayan çekiciliğin en değerli faktörleri olarak biliniyor, lakin araştırmalarımızda hatunların vücut hareketleri de epeyce değerli,” diyen Morrison geçmişte yapılan araştırmaların yalnızca fotoğraflar üzerine yapıldığını belirtti. Aktüel olarak yapılan incelemelerde küçük adımlarla yürüyen bayanların daha alımlı bulunduğu görüldü. Vücut hali çekiciliğinin kültürden kültüre değiştiğini söyleyen Morrison’un yaptığı araştırmada, bayanların vücutlarına sensörler yerleştirilerek hareketleri karşılaştırıldı. Gözlemleyenler, yalnızca sensör hareketlerini görerek çekicilik nispetini buna nazaran puanladılar. Bulgularda kıvrımlı yürüyen hatunlar daha alımlı bulunurken, Morrison, bu husus üzerine daha çok araştırma yapılması gerektiğinin altını çizdi.Kadın nesnelleştirmenin önlenmeye çalışıldığı bu günlerde, bu araştırmayı çok da ciddiye almamınızı tavsiye ederiz! Bizce en cazip bayanlar güçlü ve özgür kadınlar… Velev düz yürüyün velev kıvırtarak, velev ince olun, velev balık etli… Bayanlar her bölgede her vakit çekici!.

Bunu Baktınız mı?

Vajinal kuruluk tedavisinde en iyi yollar

Vajinal kuruluk birçok bayan için sık görülen bir durumdur. Şayet tevellüt denetim hapları kullanıyorsanız, vajinal kuruluğa sahip olma ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir