Makyaj

86. Oscar Töreni en güzel saç ve makyaj

Şuanda 86. Oscar Töreni en güzel saç ve makyaj konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. 86. Oscar Töreni en güzel saç ve makyaj ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

2014 oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey 86. Oscar Töreni’nde gördüğümüz saç ve makyajlar uzun süre ilham kaynağımız olacak gibi duruyorlar. Güzelliğini örnek aldığımız pek çok ismin katıldığı gecede nude dudaklar, hafif göz makyajları ve dalgalı saç modelleri ön plandaydı.

Koyu tonların hemen hemen hiç kullanılmadığı ödül töreninde ön plana çıkan 10 saç ve makyajı sizin için bir araya getirdik.

cate blanchett 2014 oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey Cate Blanchett

İngiliz asaletini doğal bir makyajla koruyan Blanchett, saç ve makyaj konusunda genç kızlara örnek olacak gibi görünüyor. Elbisesindeki ışıltıyı nude tonlarındaki makyajla dengeleyen Oscar ödüllü oyuncu, bol rimelle gözlerini ön plana çıkarttı.

Yandan ayrılmış dalgalı saçları bizim için gecenin en güzel saçı oldu.

kate hudson oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey Kate Hudson

Kate Hudson gerek elbisesi gerekse makyajıyla kırmızı halının en zarif isimleri arasındaydı. Yandan ayırdığı saçlarına dalgalı fön çektiren yıldız dudaklarını doğal tutarak göz makyajına ağırlık verdi.

charlize theron 2014 oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey Charlize Theron

Söz konusu Charlize Theron’sa hiçbir şey kötü olamaz. Saçlarını yandan ayıran Theron, kısa saç konusunda bize ders verirken buğulu makyajı gözlerine hayran kalmamıza neden oldu.

sandra bullock oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey Sandra Bullock

Güzel oyuncu geceden eli boş dönse de kusursuz saç ve makyajıyla sınıfı geçti. Açtırdığı saçını dalgalı yaptırmayı tercih eden yıldız, göz makyajında ise tercihini smokey eye’dan yana kullandı.

angelina jolie oscar sac makyaj 2014 glr

Getty Images Turkey Angelina Jolie

Gold tonlarındaki Elie Saab elbisesini aynı tonlardaki makyajla tamamlayan Jolie, gecenin en güzel kadınları arasındaydı. Siyah kalemle göz rengini ön plana çıkartan oyuncu şeftali tonundaki rujuyla doğallığını korudu.

maria menounus oscar sac makyaj

Getty Images Turkey Maria Menounus

Menounus’un örgüyle hareketlendirdiği topuzu bizim için geçenin en şık görüntüsüydü. Tıpkı diğer yıldızlar gibi makyaj paletinde nude renkleri kullanan Maria’nin en güçlü silahı ise gülümsemesiydi.

lupita nyongo 2014 oscarsac makyaj glr

Getty Images Turkey Lupita Nyong’o

Kırmızı halının yeni stil ikonu renkli tercihleriyle içimizi açtı. Katıldığı diğer davetlere oranla daha hafif bir makyaj seçen oyuncu, uçuk mavi farıyla elbisesiyle uyum içindeydi.

Özgüveniyle bizi kendine hayran bırakan Lupita, saç aksesuarıyla da diğer meslektaşlarının arasından sıyrıldı.

amy adams oscar sac makyaj glr

Getty Images Turkey Amy Adams

Sokağa hafif makyajla çıkacak kadar özgüvenliyseniz Amy Adams’ın Oscar makyajı size ilham kaynağı olabilir. Saçını topuz yaptıran oyuncu saç trendlerini önden takip ettiğini kanıtlarken yok sayılacak kadar hafif makyajıyla ilerleyen yaşına rağmen kusursuz olduğunu kanıtladı.

jessica biel kirmizi hali 86 oscar glr

Getty Images Turkey Jessica Biel

Jessica Biel’in çabasız güzelliğine bayıldık. Chanel imzalı bir elbise giyen Biel, elbisenin hakkını vermek için doğal tonların hakim olduğu makyajla karşımıza çıktı. Sağlıklı saçlarıyla hepimizi kıskandıran Biel, hafif dalgalı yandan ayrılan saçlarıyla kırmızı halıda çoğunluğun seçimine eşlik etti.

emma watson 2014 kirmizi hali glr

Getty Images Turkey Emma Watson

Gerek oyunculuk gerekse modellik kariyerini severek takip ettiğimiz isimlerden biri olan Emma Watson’ın kırmızı rujuna bayıldık. Büyüdüğünü gösteren ancak abartıya kaçmayan Watson, siyah Vera Wang elbisesini ıslak görünümlü bir saçla tamamlayarak stil konusunda başarılı olduğunu kanıtladı.

prada mfw 2014 sac makyaj glr

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat