Genel

Chanel Sublimage L’essence ile ışıltılı bir cilt

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Chanel Sublimage L’essence ile ışıltılı bir cilt konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Chanel Sublimage L’essence ile ışıltılı bir cilt ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

chanel sublimage lessence serum krem

Chanel’in en değerli ve üst düzey cilt bakım serisi Sublimage, cilt bakımı ve doğal aktif içeriklerle ilgili yıllarca yapılan araştırmaların bir sonucu olarak ortaya çıktı. 2010 yılında La Créme’e ek olarak zengin formüllerle geliştirilen Chanel Sublimage Essence Cellulaire Detoxifiate-Essential Revitalizing Concentrate serum, kadınlara daha aydınlık ve sağlıklı bir cilt sunma amacıyla üretilmişti. İçeriği geliştirilen bu serum, “Sublimage L’essence” adıyla karşımıza yeniden çıkarak, güzellik rutinimize lüks deneyimler katacak. Diane Kruger’un reklam yüzü olduğu Sublimage L’essence, sonbaharda yazdan kalan lekeleri silmek için birçok kadının kurtarıcısı olacak.

Chanel’in cildi aydınlatıp toksinlerden arındıran yeni serumu Sublimage L’essence, 2014 Ekim ayında piyasaya çıkacak. Madagaskar’da yetişen vanilya özlerinden ve Himalayalar’ın nadide altın çiçek özlerinden oluşan içeriğiyle serum, ciltteki hücreleri toksinlerden arındırıp cildi yenilemeyi vaat ediyor. En dıştaki cilt hücrelerini ortadan kaldıran serum, daha eşit ve aydınlık doku sağlayacak bir cilt bariyeri oluşturmayı amaçlıyor.

sublimage lessence chanel

İpeksi jel dokulu serum, mat altın renkli bir ambalajla piyasaya sunulacak. Ürünün her sabah ve akşam, Sublimage La Créme ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Chanel Sublimage L’essence ile ışıltılı bir cilt ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat