Genel

konusarakogren.com ile İngilizce’yi Ana Diliniz Gibi Konuşun.

Yabancı dil öğrenmenin aşamalarını hepimiz İngilizce hazırlık derslerinde görmüşüzdür. Konuşma, anlama, yazma başlıca aşamalardır. Bu bütünlük sağlanırsa o dil tamamı ile öğrenilmiş sayılır. İyi bir dil bilgisine sahip olabilirsiniz ama konuşma ve kendinizi ifade etme durumu bambaşka bir konudur. İngilizceyi nasıl öğrenirim diye soruyorsanız siz tavsiyemiz bu konu üzerinde ilk olarak seviyenize göre eğitim almanız olacaktır. Bu bahsedeceğimiz platformda seviyenize göre eğitim alabilmeniz mümkün. İlk dersteki konuşma kaydı incelenerek, yabancı ve uzman eğitmenler sayesinde kolayca eğitim alabiliyorsunuz. Aldığınız eğitim ile iki hafta sonra akıcı şekilde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

İngilizcenizin seviyesini de bu dersler sayesinde geliştirmeniz mümkün olabilmektedir. Eğer İngilizceye sıfırdan başlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey başvuruda bulunmanız sonrasın müşteri temsilcileri size telefon ile ulaşıyor ve denem dersi için randevu ayarlıyor. Denem dersi ise yurt dışından uzman eğitmenler tarafından telefon ile aranmanız şeklindedir. http://www.konusarakogren.com/adresinden sağlayacağınız deneme görüşmesi fazla uzun sürmese de kısa sürede seviyeniz tespit edilebilmektedir. Bu seviyenize göre bir programa tabi tutulursunuz. Sizin belirlediğiniz saatlerde ve sürelerde ders programınızı ayarlayabilirsiniz. Ders süreleri de 10, 20 ve 30 dakika olarak çeşitlenebilmektedir.

İngilizceye en baştan başlamak isterseniz de uygun seçenekler mevcut. Bu seçenekler dahilinde kendinize uygun paket ile kısa sürede İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Kısa sürede konuşma konusunda ne kadar geliştiğinize kendiniz dahi inanamayacaksınız. Özellikle de her an her yerde derslere katılım sağlamanız mümkün olabiliyor.Hem iyi bir dil bilgisine sahip olabiliyorsunuz hem de kısa sürede konuşmaya başlıyorsunuz. Bir çok ünlü ismin de tercih ettiği konuşarak öğren sistemi hem konuşarak hem de öğrenerek öğretmeyi sağlıyor. Üstelik dersler de çok eğlenceli geçiyor. Derslerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat