Makyaj

Rita Ora Rimmel London koleksiyonu

Rita Ora Rimmel London koleksiyonu ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Rita Ora Rimmel London koleksiyonu hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Rita Ora Rimmel London koleksiyonu konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

rita ora rimmel 2014 ilkbahar makyaj koleksiyon mkl

Merakla beklediğimiz Rita Ora Rimmel koleksiyonuna ait görseller basına tanıtıldı! Ora, 2014 sezonunda ön plana çıkan pop-art akımından etkilenerek oldukça renkli bir koleksiyon hazırladı. İlk kez hazırladığı koleksiyonda 12 farklı renk tonunda ojeye yer veren şarkıcı canlı renkteki rujlarına da fazlasıyla güveniyor.

Yeşil, mavi, kırmızı ve mor tonlarının renk paletine yansıdığı koleksiyonun fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçen Rita Ora göz kamaştırdı. Koleksiyonun ruhuyla doğru orantılı olarak oldukça enerjik bir kadını temsil eden şarkıcının mavi tonlardaki göz makyajını yeni sezonda davetlerde sık sık göreceğimize eminiz.

Bugüne kadar Kate Moss, Georgia May Jagger, Lily Cole ve Coco Rocha’yla işbirliği yapan Rimmel Ora’yla yaptığı işbirliğiyle genç kesimi kalbinden vuracak gibi görünüyor.

Rita Ora Rimmel London koleksiyonu hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Rita Ora Rimmel London koleksiyonu hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat