Makyaj

Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu

Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

tom ford 2014 bahar ruj oje koleksiyon mkl

Tom Ford baharı birbirinden zarif renkli ruj ve ojelerle şenlendiriyor. Ambalajların ilk Tom Ford rujlarından esinlenerek hazırlandığı koleksiyon 2014 sezonuna özel olarak sınırlı sayıda üretildi. Fildişi renkli yüzey ve altın kontürlü ambalajlara sahip ürünler 1950’li yılların Hollywood yıldızlarının büyüsünü güzellik dolabınıza getiriyor.

Tom Ford koleksiyonda krem yapılı sekiz simli ruj hazırladı. Shea, murumuru, papatya yağı, soya özü gibi değerli maddeler barındıran rujlar nemlendirici özelliğe de sahipler . Rujlar Bitter Sweet, Incorrigible, Firecracker, Paradiso, In the Buff, Summer Fling, Sweet Spot ve Pink Dune isimleriyle de dikkat çekiyorlar.

Koleksiyonda bulunan dört farklı ojeler yoğun kapatıcılığa, uzun dayanma süresine ve esnek yapıya sahipler. Şeker pembesi, pembe altın, mercan tonları ve bej renklerden oluşan ojeler 2014 yazında oldukça popüler olacaklar.

Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat