Moda

Tom Ford 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Tom Ford 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

Tom Ford, modayı yakından takip eden güçlü kadınlar için tasarlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene tanıttığı 2014 Kış koleksiyonunda fazla karışık desenler kullandığı ve kendi çizgisinden dışarı çıktığı için eleştirilen tasarımcı, 2014 Sonbahar koleksiyonuyla moda severlerden tam not aldı.

Her zamanki gibi siyah, gri ve beyaza ağırlık veren Ford her defileyi etkisine alan kırmızıyı da kullanarak koleksiyonuna enerji kattı. 1960’ların zarif ve ayakları yere basan kadınlarından ilham alan tasarımcı diz altında biten iddialı etekleri ve vücüt hatlarını ortaya çıkartan kalıpları ön plana çıkarttı.

Hazırladığı koleksiyonla kısa sürede sosyal medyayı da etkisini alan tasarımcının en beğenilen parçaları ise payetli spor elbiseleri oldu. 2013 yılında varlığını hissettirmeye başlayan spor-couture trendine kendi koleksiyonunda yer veren Ford, sokak modasında yeni bir akım başlatacak gibi görünüyor.

Tom Ford 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Kaynak Site: Pudra.Com

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat