Ana Sayfa / Moda / Yaz düğününde elbise ve ayakkabı seçiminde dikkat nelere dikkat edilmelidir?
Yaz düğününde elbise ve ayakkabı seçiminde dikkat nelere dikkat edilmelidir?
Yaz düğününde elbise ve ayakkabı seçiminde dikkat nelere dikkat edilmelidir?

Yaz düğününde elbise ve ayakkabı seçiminde dikkat nelere dikkat edilmelidir?

Çiçeği burnunda aşıkların hayatlarını birleştirmek için sevdikleriyle beraber kutlama eşliğinde genellikle tercih ettiği en yoğun mevsim!

YİYECEK VE İÇECEKLER

Son zamanlarda değişen düğün modasında her ne kadar artık yemekli düğün tercih edilmesede eğerki siz yemekli ve içecekli bir düğün organizasyon yapmak istiyorsanız hafif menüleri tercih etmenizi eğerki alkollü yapmak istiyorsanız bunun limitini mutlaka belirtmelisiniz.

yemek-yiyecek-uCrs.jpg

ACİL YARDIM ÇANTASI

Malum düğün günü denince akla gelen şeylerden biri de ‘karmaşa’dır. Sizde düğün gününüzde karmaşa yaşamamak için çoraptan tutun çorbaya kadar o gün sizi kurtaracak çözüm yollarını bir çantada toplayın ve yanınızdan ayırmayın!

acil-durum-0uIC.jpg

KIR DÜĞÜNÜ 

Son zamanların en popüler düğünlerinden olan kır düğününde her ne kadar vintage bir elbise tercih edilsede gecenin vazgeçilmeyen kombini yine topuklu ayakkabılara çıkıyor. Ne siz topuklu ayakkabıdan vazgeçin ne de rahatlığınızdan ödün verin diyerek o gece sizi kurtarabilecek en hayat kurtarıcı öneri ise ayaka koruyucu kullanmanız olacaktır!

ayakkabi-koruyucu-kltc.jpg

MEKAN

Düğün gününüzde herhangi bir aksilik yaşamak istemiyorsanız mutlaka düğününüzü yapacağınız mekanı 3 gün öncesinden kontrol edin aksi taktirde her an her şey olabilir ve sonrasında ”Neden ben!” sorusunu tüm gece boyunca kendinize sormanızı istemiyoruz.

ekran-resmi-2018-04-19-09-CjGj.png

YAŞLI DAVETLİLER

Sizin o özel gününüzde sizi yalnız bırakmayacak davetliler arasında sizin küçüklüğünüze şahit olan yaşı ilerlemiş büyüklerinizde gelecektir. Her ne kadar çılgın ve dinamik bir eğlence düzenlemiş olsanızda bir noktada onları da düşünmeniz gerekecektir. Bu noktada onların konforunu düşünerek bir masa düzenlemesi yapması es geçmeyin!

ekran-resmi-2018-04-19-09-rRQC.png

GELİN AYAKKABILARI

Biliyoruz o gece sizin en özel geceniz. Ancak ayak sağlığınızı da düşünmeniz gerekiyor. Tüm gece boyunca topuklu ayakkabı üzerinde durmak sonrasında sizi çok fazla yorabilir. Bunun önüne geçebilmek için yanınıza bir çift rahat ayakkabı almalısınız. Gecenin ilerleyen saatlerinde değiş tokuş yapmayı unutmayın!

gelin-ayakkabi-NTqb.jpg

ŞAL!

Yaz mevsimi diyip sıcak havalara aldanmayın unutmayın bu sizin en özel geceniz hasta olmanızı ve üşütmenizi istemeyiz. o yüzden gecenin ilerleyen saatlerinde esintiye karşı kendinizi korumak için yanınızda şal bulundurun veya gelinliğinizle uyum sağlayacak şekilde ince tül bir hırka da yaptırabilir gecenin ilerleyen saatlerinde üzerinize alabilirsiniz. 

gelinlik-SpOI.jpg

BÖCEKLER

Biliyoruz ki son dönemin en popüler düğünlerinden biri de kır düğünü! Genellikle kır düğünlerinde kısa elbise tercih ediliyor ancak kır düğünü dediğimiz çiçeklerin ve de böceklerinde yer aldığı bir ortamda açık olan bacaklarınızı ısırıp tüm gece boyunca kaşınmanıza neden olabilir. En özel gecenizi bu şekilde geçirmemek için uzun elbiseler veya sinek ve böcek kovucu spreyleri sıkmayı unutmayın!

kisa-gelinlik-D3oN.jpg

Bunu Baktınız mı?

Nebahat Çehre stiliyle davetlerde şık ve gösterişli olun

2019 ilkbahar ve yaz sezonu, bu yıl için oldukça hareketli geçireceğimiz bir dönem olacak. Tozlu, Gamze Özkul, Tesettür Island gibi markaların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir