Genelİlişkiler

Erkeklerin Sexten Soğumasına Sebep Olan Hareketler

Kadınlar bir çok hareketi ile erkeklere çekici geldiğini düşünsede bazılarında aslında erkekleri sexten soğuttuklarının farkında değiller. Kadınların yaptıklarında daha sexy olduğnu düşündüğü fakat aslında erkekleri kendilerinden soğuttuğu 6 önemli harekete değinelim.

erkeklerin cinsel ilişki

1. Aşırı makyaj yapılması

Dikkat ederseniz makyaj yapılması demiyorum, aşırı makyaj yapılması diyorum. Tabiki kadında makyaj erkeklerinde ilgisini çeker fakar dozuna dikkat edip aşırıya kaçmamak gerekmektedir. Bu durumu kesinlikle elden geçirip ona göre makyajınızı yapın.

2. Sevişmede kontrolü erkeğin elinden almak

Erkekler sevişme esnasında kadının isteklerini dile getirmesini çok sever fakat tamamen ipleri kadının eline bırakmaktanda nefret eder bu yüzden erkeğinizi sexten soğutmamak için kesinlikle fikirlerinizi belirtin fakat ipleri erkeğinizin elinden almayın.

3. Erkeğin vücudunu tırnakla çizmek

Bazı filmlerde erkeğin sırtını tırmakla çizerken erkeğin çok fazla zevk aldığını görsenizde aslında gerçöekte öyle değil erkek bedeninin tırnakla çizilmesini sevmez onun yerine parmak uçları ve avuç içi ile bedenin okşanması erkeği daha fazla tatmin etmektedir.

4. Orgazm oluyormuş gibi yapmak

Erkeğin kadını orgazm etmesi erkek için mutluluk veren bir olaydır fakat eğer kadın gerçekten orgazm olmuyor ve bunu erkek orgazm oluyorken ona eşlik ediyor gibi görünmek için yapıyorsa erkekde bunu anlarsa hiç hoşuna gitmeyecektir. Aman dikkat kadınlar 🙂

5. Alkollü ilişkiye girmek

Alkollüyken kadın iyice gevşekleşir ve kontrolünü kaybeder birde bu durumun kusma noktasına geldiğini düşünün. Bu durumun sex enasında erkek için aşırı derecede itici bi durum olduğunun farkında olmanızı tavsiye ederim.

6. Çocukça hareketler yapmak

Siz kadınlar çaresiz görününce erkeklere daha fazla çekici geldiğinizi düşünsenizde aslında öyle değil. Bu durum sizi erkeklerin gözünde küçük düşürecektir. Bunun aksine olgun hareketlerle erkeğinizin karşısına çıkmanız onun sexten daha fazla zevk olmasını sağlayacaktır.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat